کد خبر: ۵۴۰۰۰۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

آموزش رنگ و مش و کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای 

هنر آرایشگری امروزه فرا گیر شده و اگر کسی تسلط کامل به هنرهای روز آرایشی داشته باشد همیشه از لحاظ کاری به اصطلاح سرش شلوغ می شود و این یعنی یک درآمد بسیار خوب .در واقع هنر آرایشگری بر خلاف سایر رشته های هنری که منبع درآمد آنچنانی ندارند اما بواسطه اهمیت زیبایی برای انسان امروزی ، دارای درآمد بسیاری خوبی است البته این بدان شرط است که یک آرایشگر از تمام فوت و فن آرایشگری مدرن بی بهره نباشد که هیچ ، حتی دارای مهارتهای مختلف در این زمینه باشد .برای همین شاید خیلی از عزیزان بخصوص بانوان دنبال یادگیری و آموزش آرایشگری زنانه باشند و تمایل به دریافت مدرک دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای برای شروع به کار داشته باشند.

دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه نازنین ربانی

آموزشگاه آرایشگری زنانه شامل دوره های مختلفی میباشد که تمام این دوره ها مخصوص بانوان میباشد این دوره ها تخصصی میباشند و میتوان بعد از آموزش به صورت تخصصی یک حرفه را پیش برد. دوره های پرکاربرد و پرطرفدار آموزشی عبارتند از: دوره میکروپیگمنتیشن ، دوره رنگ و مش ، دوره گریم و میکاپ ، دوره کاشت ناخن ، دوره کوپ و کوتاهی مو ، دوره آرایش و پیرایش زنانه ، دوره پاکسازی و مراقبت پوست و .... ضمنا برای بیشتر این آموزش ها چند تا مدرک مرتبط با همدیگر صادر میشود.

عمده فعالیت آموزشگاه آرایشگری زنانه

عمده فعالیت آموزشگاه آرایشگری زنانه پرورش نیروهای متخصص از طریق آموزش آرایشگری به هنرجویان به صورت حرفه‌ای می‌باشد و در پایان بعد از گذراندن سطوح مورد نظر و اخذ نمره قبولی دیپلم آرایشگری به هنرجویان ارائه می‌دهند. هنرجویان در آموزشگاه آرایشگری زنانه بعد از آموزش، پی به نکات اصلی زیبایی شناسی خواهند برد و به شکل حرفه‌ای تمامی فنون شاخه‌های آرایشگری را فرا خواهند گرفت.

آموزش رنگ و مش حرفه ای

برای آموزش رنگ و مش باید دوره های تخصصی و حرفه ای را و مهارت های لازم را گذرانده باشید. اینکه چه  مهارت ها و دوره هایی را باید بلد باشید بستگی به آموزشگاه و هنر آموز شما دارد که از چه ترفند هایی برای رنگ و مش استفاده می کند. اما تنها نکته ای که درباره آموزش رنگ مو باید دانست این است که در انتخاب آموزشگاه و هنر آموز باید دقت شود و تحقیقات لازم در این باره انجام شود. در این تحقیقات باید درباره سابقه آموزشگاه، تعداد هنرجویان آموزشگاه، محیط آموزشگاه یا سالن زیبایی باشد.

 انواع دوره های آموزشی رنگ و مش

در یک تقسیم بندی دوره های آموزشی رنگ مو و مش مانند سایر دوره های آموزشی مرتبط با خدمات آرایشگری در سه نوع خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود تا هنرجویان بتوانند بر حسب نیاز خود، توان مالی و فرصت زمانی خود دوره مناسب برای خود را انتخاب نمایند.در تقسیم بندی دیگر دوره های آموزشی رنگ مو به‌صورت دوره آموزشی مبتدی و دوره پیشرفته برگزار می گردند و هنرجو می تواند بر اساس توانایی های خود در این دوره ها شرکت نماید.

هزینه های دوره های آموزشی رنگ و مش

بر حسب نوع دوره آموزشی و سرفصل های دوره های آموزشی رنگ مو قیمت این دوره ها متفاوت است ولی به‌طور کلی دوره های خصوصی بیشترین هزینه و دوره های عمومی کمترین هزینه را دارند.

سرفصل های دوره های آموزش رنگ و مش

در دوره های آموزش رنگ مو و مش مطالب بسیار کامل و تخصصی به هنرجویان توضیح داده می شود که از معمول ترین و مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد

آموزش مبتدی رنگ مو و مش شامل سرفصل های ذیل است:

رعایت ایمنی و بهداشتی در محیط کار

آموزش حرفه ای ترکیب رنگ مو ها

آموزش دکلره مو

ریشه گیری روی رنگ تیره

ریشه گیری موی سفید

آموزش رنگ مو کامل

مش کلاهی

لایت با فویل یا سوئیت مش

آموزش هایلایت و لولایت

رنگساژ روی موی دکلره و دکوپاژ شده

آشنایی با کاشت ناخن

 اکثر بانوان تمایل دارند برای جذابیت هر چه بیشتر دست ها و همچنین داشتن ناخن های زیبا از تکنیک کاشت ناخن استفاده کنند. این کار افزون بر جذابیت می تواند برای کسانی که دارای ناخن های بد فرمی هستند و یا عادت به جویدن ناخن دارند بسیار  مطلوب باشد. این عمل شیوه ای برای تصحیح و زیبایی ناخن ها می باشد. در این شیوه ناخن ها با به کارگیری مواد متنوع که بر روی ناخن قرار می گیرد شکلی زیبا پیدا می کنند و با توجه به سلیقه شخص می تواند کوتاه ، متوسط یا بلند باشد. این تکنیک اقسام متنوعی دارد که با توجه به هزینه ای که قرار است شخص بپردازد و نوع سلیقه ای که دارد نوع آن را انتخاب می کند. این کار بسیار حساس می باشد پس بهتر است این کار توسط متخصصین انجام گیرد تا ناخن ها دستخوش  اقسام عفونت ها و قارچ ها نشود.درآموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی آموزش کاشت ناخن در دوره های مبتدی و پیشرفته آموزش داده میشود.

سرفصل های دوره مبتدی و پیشرفته کاشت ناخن

 معارفه و آشنایی با ساختمان ناخن

مانیکور و پدیکور خشک و تر

اکسپرس مانیکور (سالنی)

اسمارت مانیکور و ایجاد قاب

ژلپولیش ناخن طبیعی (ژلیش)

نحوه صحیح تیپ گذاری و آماده سازی بدون آسیب به ناخن طبیعی

موادگذاری انواع کاشت: طبیعی / هلویی / میکس / کاور

سوهانکشی سرعتی و اصولی

ایجاد قاب برای ناخن و لاک ژل زدن از زیر کوتیکول

اینتریور دیزاین: گل خشک، مرمریت، سیلک، آکریل، تور، گرانیتی، پولک

 

 

نکات ایمنی پس از کاشت ناخن

بعد از کاشت ناخن بایستی نکات مهمی رعایت شود که عبارتند از:

بهتر است از برخورد دست ها با اشیا آلوده و کثیف خودداری نمایید.

بایستی حتی الامکان مراقب ناخن ها بود تا ضربه ای به آنها وارد نشود.

در امور روزانه مخصوصا در زمان به کارگیری از مواد شوینده و آب تا جایی که امکان دارد از دستکش بایستی استفاده کرد.

در زمان کار با مواد شیمیایی و حلال بدون استفاده از دستکش بایستی به شدت خودداری نمود.

حضور در استخر ها می تواند سبب تشدید احتمال ایجاد امراض قارچی در بخش ناخن های کاشته شده شود.

علل به کارگیری کاشت ناخن

کاشت ناخن در شهرهای مختلف کشور ایران  بسیار همه گیر شده است. افرادی که به کاشت  روی می آورند دلایلی برای انجام این کار دارند. نداشتن ناخن و جذاب تر شدن ناخن ها یکی از دلایل این کاشت می باشد. ولی اکثر اشخاصی که از این شیوه استفاده می کنند که ناخن های طبیعی آنها رشد مطلوبی ندارند.

دلایل کاشت متنوع می باشد بعضی برای زیبایی بعضی دیگر به علت مسائل مربوط به ناخن ها، به عنوان مثال برای پوشش دهی ناخن هایی که رنگ و رویی جذاب ندارند. به کارگیری از این ناخن ها برای بانوانی که ناخن های شکننده ای دارند و نیز کسانی که عادت به جویدن دارند بسیار مطلوب می باشد زیرا که مانع این کار می شود. این ناخن ها در سایز های مختلف و در رنگ های زیبا و متنوعی موجود می باشند. برای این کار بایستی به فاکتور های بسیاری توجه کرد، لوازم و مواد کاشت را بایستی شناخت و اگرچه تصمیم به انجام این کار را داشتید بایستی تحت نظر متخصصان این کار صورت گیرد.

چه اشخاصی به هیچ وجه نباید کاشت ناخن انجام دهند؟

افرادی که دارای بیماری های عفونی یا قارچی هستند به هیچ عنوان کاشت ناخن پیشنهاد نمی شود چرا که با این عمل سبب می شوند تا بیماری آنها تشدید شود و پیشرفت آن از چشم شخص دور بماند.

ترمیم کاشت ناخن چند وقت یکبار می باشد؟

ترمیم کاشت ناخن در اشخاص مختلف متفاوت  است زیرا که این عمل بستگی به سرعت رشد  ناخن ها دارد. ناخن جدید همواره میان ۴ تا ۸ هفته دوام دارد و بعد از آن احتیاج به ترمیم دارد‌.

آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی

آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی با ارائه 58 رشته آرایشگری زیر نظر بهترین اساتید فنی حرفه ای با سابقه 25 سال در حال فعالیت است.سرکار خانم کوشش استاندارد نویس چندین رشته ار قبیل آرایش دائم هستند.اساتید آموزشگاه کژال همه با تجربه و در عین حال به روز هستند و تمامی مراحلی را که یک مدرس باید طی کند طی کرده اند.در آموزشگاه آرایشگری زنانه نازنین ربانی رشته کاربرد تجهیزات و لیزر پاکسازی پوست و آرایش دائم جزو رشته های خاص است که کمتر آموزشگاهی قادر به داشتن شرایط آن در فنی حرفه ای میباشد.ولی هنرجویان به راحتی می توانند در دوره های آموزشگاه با مدیریت حرفه ای خانم ربانی ثبت نام کنند و مدارک بین المللی فنی حرفه ای خود را در 58 رشته دریافت کنند.

آدرس :تهران ،جردن ، بلوار گلشهر ، پلاک ۲۰ ، واحد یک

تلفن ثابت :02122010692

تلفن همراه :09125080049

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: