کد خبر: ۵۴۰۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که اگر قرار است ماجدی در فدراسیون بماند امیدوارم شرایط به صورتی رقم بخورد که تمام تصمیمات فوتبالی باشد؛ گفت: دوست داریم که میرشاد ماجدی موفق باشد، چون از بدنه فوتبال است و درد فوتبال را می‌داند.

به گزارش شفاف، دیدار دو تیم فولاد و نفت مسجدسلیمان با حساب ۲ بر صفر به سود شاگردان نکونام به پایان رسید. جواد نکونام در نشست خبری بعد از این بازی، اظهارکرد: شناخت کاملی از نفت مسجدسلیمان داشتیم و به نظرم بازی این تیم مقابل فولاد بهترین بازی آن‌ها بود و خیلی خوب بازی کردند و ما را سورپرایز کردند و توانستند در نیمه اول مقابل ما مقاومت کنند. البته اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم خیلی زود به گل برسیم و دو سه موقعیت خوب از دست دادیم. نفت خوب فوتبال بازی کرد و ضد فوتبال بازی نکرد و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم. فکر نمی‌کردم بازی برای ما سخت شود اما نشان دادند تیم قابل احترامی هستند.

او افزود: تیم ما نیز در نیمه اول بازی را خوب شروع کرد و می‌توانستیم زودتر به گل برسیم اما تمرکز نداشتیم و کمی در زدن ضربات آخر بدشانس بودیم و این نیمه را با یک گل به پایان رساندیم. در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم بازهم به گل رسیدیم. به مردم اهواز و بازیکنانم تبریک می‌گویم واقعا زحمت کشیدند و کیفیت خود را نشان می‌دهند. هر روز باید بهتر شویم و پیشرفت کنیم تا در لیگ و آسیا موفق باشیم که این کار من و تیمم را سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: باید با تمرکز بازی کنیم و بازیکنانی که به تازگی جذب کرده‌ایم در کنار بازیکنانی که داشتیم یک پازل تکمیل شده داریم و بهتر هم خواهد شد. از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه و مدیرعامل شرکت فولاد که در نقل و انتقالات زحمت کشیدند تا بازیکن بگیریم، تشکر می‌کنم. این بازیکنان بهترین هستند و هر چه پیش برویم کیفیت آن‌ها را می‌بینید و سایر نفرات هم قبلا شایستگی‌شان را نشان داده‌اند و باید ادامه دهند تا کنار هم موفق باشند. همه سرباز فولاد هستیم و باید تمرکز بگذاریم تا موفق باشیم.

وی درباره تغییرات در فدراسیون نیز عنوان کرد: من کاری به تغییر و تحولات قبل ندارم اما امیدوارم فوتبال رو به جلو حرکت کند و این برای من و تیمم و برای همه فوتبالیست‌ها خوب است. کسانی که مدیریت فوتبالی داشته‌اند و در این فوتبال توانسته‌اند کاری انجام دهند کسانی بودند که در بدنه فوتبال بودند. برای آمدن میرشاد ماجدی خوشحالیم، مثل زمانی که دادکان بود و وجود او نعمت بود. امیدواریم فوتبال رو به جلو حرکت کند. ماجدی را سال‌هاست که می‌شناسیم و کار مدیریت انجام داده است و رشد کرده است و اگر قرار است در فدراسیون بماند که دوست داریم بماند، امیدوارم شرایط به صورتی رقم بخورد که تمام تصمیمات فوتبالی باشد. فدراسیون همه کاره فوتبال است و دوست داریم که میرشاد ماجدی موفق باشد، چون از بدنه فوتبال است و درد فوتبال را می‌داند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: