کد خبر: ۵۴۰۲۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: مراسم گرامیداشت مقام شهدا با عنوان «میهمانی لاله ها» به صورت سراسری در تمامی شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

به گزارش شفاف، عبدالله پاکاری در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان گیلان با اشاره به فرارسیدن ایام گرامیداشت روز جانباز و مقام شهدا، بیان کرد:  ۳۰ درصد از شهدای گیلانی دارای وصیت نامه هستند. در این ایام قرار است از  جلد سوم کتاب «وصیت نامه کامل شهدا»رونمایی شود. در این جلد  ۱۰۰  وصیت نامه شهدا به ترتیب حروف الفبا و به صورت کامل همراه با تصویر و متن ویرایش شده در هر جلد از این کتاب وجود دارد که در مجموع ۲۲ جلد خواهد بود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: حفظ سلامتی جامعه و به ویژه جامعه ایثارگری استان مهمترین اولویت بنیاد شهید است و در همین راستا به صورت مداوم طرح پایش سلامت والدین معظم شهدا اجرا می‌شود.برنامه‌های پیش بینی شده برای نکوداشت روز جانباز و روز شهید با عنوان «شکوه ایثار» برگزار خواهد شد. مراسم گرامیداشت مقام شهدا با عنوان «میهمانی لاله ها» به صورت سراسری در تمامی شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

پاکاری خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم برد تا با ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی بتوانیم مراسم این ایام را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنیم و کمی از دین خود را به جامعه معزز ایثارگری جبران کنیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: