کد خبر: ۵۴۰۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

سرمربی نساجی می‌گوید استقلال، تیمی صاحب سبک است و نتایج خوبی کسب کرده است.

به گزارش شفاف، ساکت الهامی، سرمربی نساجی مازندران بعد از ظهر روز یک‌شنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل استقلال در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: باید در خصوص استقلال بگویم ۲۱ هفته نباخته‌اند و بهترین نتایج تاریخ باشگاه را کسب کرده، شاید بهترین تیم تاریخ استقلال نباشد، اما بهترین نتایج را کسب کرده و تیمی صاحب‌سبک و باکلاس نشان داده‌است. به مجیدی و سردار آجورلو بابت این تیم تبریک می‌گویم، آجورلو در پاس هم ثابت کرد که مدیر توانمندی است. در خصوص تیمم باید بگویم الحق کیفیت فوتبالمان نسبت به آنچه که باید برداشت می‌کردیم، برداشت نکردیم و طبیعت فوتبال است. رفته‌رفته همه تیم‌ها نساجی و قدرتش را باور می‌کنند و امیدوارم بازی زیبایی را از هر دو تیم در بازی فردا ببینیم. برای برد به میدان خواهیم‌رفت.

وی در خصوص بازیکنان غایب استقلال به ویژه ۲ مدافع این تیم گفت: قطعا تاثیرگذار است. قصدم تمجید نیست، استقلال بابت ۲ بازیکنش هزینه کرده و حقش است که از آنها استفاده کند. به قوانین نظام وظیفه ورود نمی‌کنم، اما شاید بشود حرکتی کرد که این ۲ بازیکن به لیست استقلال برگردند. در بازی رفت با تماشاگر بازی کردیم و بسیار بازی دلچسبی بود. کاش برای بازی فردا هم با تمام قوا، استقلال وارد زمین شود.

وی تصریح کرد: فوتبال ما به بیراهه می‌رود. دقیقه ۷۰ به بعد همه به دنبال سازمان لیگ می‌روند تا بند و قانونی پیدا کنند تا شکایت کنند و نتیجه را تغییر دهند. این برای فوتبال ایران زیبا نیست. هر تیمی حق دارد از تمام قوایش استفاده کند. تا زمانی که بخواهیم به دنبال بهانه‌های اینچنینی برویم و بازی ۳ هیچ کنیم، به جایی نمی‌رسیم. مرادمند و یزدانی می‌توانستند در جام جهانی هم به تیم ملی کمک کنند. فکر می کنم در فوتبال باید مرد و مردانه بجنگیم و نتیجه را به دست آوریم. فکر کنم استقلال بهترین خط دفاعی را دارد، تمام بچه‌ها زحمات زیادی می‌کشند. بچه‌های ما به این باور نرسیده‌اند که پرسپولیس و گل‌گهر را می‌توانند ببرند، وگرنه در بازی با این ۲ تیم از نظر فنی چیزی کم نداشتیم. امیدوارم به خودباوری لازم دست یابیم.

وی در خصوص مصدوم و محروم تیمش برای بازی با استقلال گفت: چند مصدوم داریم، اما اجازه بدهید اسمی از آنها نیاورم.

الهامی در خصوص بازی‌های سخت تیمش گفت: جدول طوری بود که در نیم‌فصل اول هم نتایج خوبی نگرفته‌بودیم. اگر بخواهم خیلی در این خصوص صحبت کنم شاید بهانه‌تراشی تعبیر شود. پروازها کمی تیمم را اذیت می‌کند. چند روز قبل آبادان بودیم، امروز مشهدیم و باز باید برای بازی با پیکان برویم. چون میزبان نیستیم، در دور برگشت قرعه خوبی داشتیم، اما گرچه در مشهد همه‌جوره تمام نهادها با ما همکاری می‌کنند، اما واقعا سخت است که از قائمشهر دور باشیم. قائمشهر و وطنی، جو متفاوتی دارد و شرایط را برای تمام تیم‌ها سخت می‌کند. همانطور که انزلی هم به این شکل است. در خصوص نویدکیا هم باید بگویم که فرق مدیران اینجاها مشخص می‌شود. ساکت مدیر توانمندی است و اجازه نداد تیمی که ساختار و شخصیت دارد، پیشکسوت و اسطوره‌اش بسوزد. اگر نویدکیا برگشته، به او مثل برادرم ایمان دارم. مطمئنم محرم روزهای خوبی در عرصه مربی گری خواهدداشت. او مربی مدرنی است و به آینده سپاهان کمک می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: