کد خبر: ۵۴۰۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱

بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراوزنه برداری مردان در حالی امروز در رده سنی جوانان و بزرگسالان در فدراسیون جانبازان و معلولان به پایان رسید و هیچ رکورد جدیدی ثبت نشد.

به گزارش شفاف، محمدرضا گلشنی معاون ورزش قهرمانی فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراوزنه برداری مردان طی ۲ روز در رده سنی جوانان و بزرگسالان زیر نظر IPC در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد که سطح مسابقات راضی کننده و قابل قبول بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رکورد جدیدی توسط ملی پوشان حاضر در این مسابقات به ثبت رسید یا خیر؟ گفت: چون در فصل بدنسازی قرار داریم رکوردهایی که به ثبت رسید، قابل انتظار بود و توقع رکوردشکنی از وزنه برداران نداشتیم.

گلشنی گفت: این مسابقات آخرین فرصت برای وزنه برداران جهت راهیابی به تیم ملی بود که البته استقبال در هر دو رده سنی راضی کننده بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات فرصت خوبی برای پشتوانه سازی و استعدیابی در رده سنی جوانان بود که در پایان مسابقات، وزنه برداران خوبی شناسایی شدند که در آینده می توانند پشتوانه های خوبی برای تیم ملی بزرگسالان باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: