کد خبر: ۵۴۰۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

دیل میل انگلیس از پیشنهاد اغوا کننده میلیاردر ترکیه‌ای برای خرید چلسی پرده برداشت.

به گزارش شفاف، چهارشنبه شب رومن آبراموویچ به طور رسمی اعلام کرد که باشگاه چلسی به دلیل حاشیه‌های به وجود آمده به فروش خواهد رساند.

چندین نفر برای خرید باشگاه لندنی پا پیش گذاشتند ولی طبق گزارش دیل‌میل انگلیس، «موشین بایراک» مشتری پر و پا قرص چلسی محسوب می‌شود.

دیل‌میل در گزارش خود نوشت که آبراموویچ به ترکیه سفر کرده تا برای بحث و بررسی فروش چلسی به میلیاردر ترکی با او دیدار کند.

آبراموویچ برای فروش چلسی نزدیک به 3 میلیارد پوند قیمت گذاشته است. طبق ادعای میل، بایراک در حال مذاکره با مالک روسی بر سر خرید چلسی است و به نظر می‌رسد این 2 به توافق اولیه دست پیدا کرده‌اند. بایراک قول 8 میلیارد پوند به آبراموویچ داده و معتقد است که به زودی پرچم ترکیه را در لندن به اهتزار درخواهد آورد.

البته هنوز چیزی مشخص نیست و رسانه‌های دیگر خبری از توافق آبراموویچ با میلیاردر ترکیه‌ای منتشر نکرده‌اند. آبراموویچ در متن نامه خود صراحتاً اعلام کرد که برای فروش چلسی عجله‌ای نخواهد کرد و با دقت کامل این پروسه به اتمام خواهد رسید.

روزنامه ینی سافاک ترکیه نیز خبر مذاکره بایراک با آبراموویچ را تایید کرد و مدعی شد که این 2 بر سر شرایط فروش چلسی با هم مذاکره کرده‌اند.

تاد بوئلی و هانسبورگ ویس، سرمایه‌داران آمریکایی و سوئیسی نیز دیگر مشتری‌های چلسی هستند و باید دید چه اتفاقی برای این تیم رخ خواهد داد.

آبراموویچ البته از سالیان پیش اداره چلسی را به برخی افراد داده بود و به همین دلیل بسیاری معتقدند که با رفتن آبراموویچ اتفاق بزرگی برای چلسی رخ نخواهد داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: