کد خبر: ۵۴۰۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲

اسامی داوران بخش های مختلف جشنواره بین المللی رسانه ای امام رضا (ع) معرفی شدند.

به گزارش شفاف، دبیر علمی دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع)، اسامی داوران بخش‌های مختلف این جشنواره را اعلام کرد.

اکبر نصراللهی فهرست داوران بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) را اعلام کرد؛ بر این اساس، در بخش خبر، مصاحبه، گزارش، سرمقاله، یادداشت و تیتر فرشاد مهدی پور، سپهر خلجی، پیام تیرانداز، عبدالله گنجی و مجید قلی‌زاده و کوروش شجاعی آثار ارسالی به دبیرخانه را داوری خواهند کرد.

همچنین در بخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی و طرح برنامه رادیویی و تلویزیونی، علی بخشی‌زاده، مجید زین العابدین، امین توکلی‌زاده، عبدالکریم خیامی، حسین کرمی، مسعود معینی پور و محمدعلی انوشه داوری آثار را بر عهده خواهند داشت.

به گفته نصراللهی در بخش گزارش خبری رادیویی و تلویزیونی نیز هیات داوران شامل حسن قربانی، شهرام وثوقی، علی فاخری، هادی البرزی و مهدی شهاب تالی هستند و داوری بخش مستند و نماهنگ بر عهده حمیدرضا مقدم‌فر، جواد رمضان‌نژاد و سلیم غفاری و مهدی فرجی برزگر گذاشته شده است.

همچنین تقی عالمی، سجاد غافله باشی و علیرضا پورشکوری آثار پویانمایی و موشن‌گرافی را داوری می‌کنند.

بررسی پست‌ها و حساب‌های کاربری مرتبط با جشنواره در فضای مجازی به عهده محمد لسانی، کمیل خجسته و امیدعلی مسعودی گذاشته شده است. آثار بخش بازی و نرم افزار نیز توسط فرزانه شریفی، سید محمدحسین سیدحسینی، محمدجواد عرشیان و بهروز مینایی داوری خواهد شد.

حمیدرضا گیلانی فر، فرامرز عامل بردبار، امیرعلی جوادیان و عباس میرهاشمی از داوران بخش عکس هستند و مریم سلیمی، محمد روح‌الامین و صابر شیخ رضایی آثار بخش گرافیک و اینفوگرافی را ارزیابی می‌کنند. همچنین داوری بخش پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها بر عهده حسن خجسته و محمدحسین ساعی گذاشته شده است. 

اکبر نصراللهی با بیان اینکه داوران دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) از بین چهره‌های شاخص دارای اندوخته های علمی و تخصصی و تجربه موفق عملی در عرصه های مختلف رسانه‌ای، انتخاب شده اند، خاطرنشان کرد: یکی از معاونان وزیر، یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، دو نفر از مدیران عامل خبرگزاری‌ها، یکی از مدیران مسئول روزنامه‌ها، یکی از معاونان و دو مدیر شبکه از سازمان صداوسیما و همچنین مدیر سیما فیلم از جمله داوران دومین جشنواره رسانه‌ای بین المللی امام رضا(ع) هستند.

دبیر علمی دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) با تاکید بر اینکه ارتقای کمی و کیفی آثار رسانه‌ای با مضامین رضوی از مهمترین اهداف جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) است، به معیار و شیوه داوری آثار در دومین دوره این جشنواره اشاره کرد و گفت: داوری دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) در دو مرحله انجام خواهد شد. در مرحله اول تمامی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره طبق شاخص‌های دقیق تعیین شده با نظر هیئت داوران در هیئت انتخاب بررسی می شود و به تعداد پنج برابر رتبه‌های یک تا سه هر یک از بخش‌ها، وارد مرحله دوم داوری خواهد شد. 

نصراللهی گفت: در مرحله دوم هم این آثار منتخب توسط هیات داوران نهایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و نفرات برتر و آثار برگزیده انتخاب و معرفی می‌شوند. 

به گزارش شفاف، اصحاب رسانه و عموم علاقه‌مندان به شرکت در دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ برای ارسال آثار فرصت دارند و جزئیات بیشتر جشنواره نیز در پایگاه اطلاع رسانی mediafest.razavi.ir ارائه شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: