کد خبر: ۵۴۰۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسیمان می‌گوید امیدوار است دیدار تیمش برابر پرسپولیس تحت شعاع داربی قرار نگیرد.

به گزارش شفاف، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در جریان هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا (جمعه) از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان میزبان پرسپولس است. محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: با تیم بزرگی بازی داریم که بازیکنان بزرگ و کادر فنی خوبی هم دارد. یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، افشین پیروانی، حمید مطهری و داود فنایی در این تیم هستند که سال‌ها در تیم ملی با آنها هم‌بازی بودم. ما در زمین هم رقابت‌های خوبی داشتیم. امیدواریم در بازی فردا هم شاهد رقابت باشیم و مردم شاهد بازی فنی خوبی باشند.

وی افزود: بازی سخت و سنگینی برای ماست. ما در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفتیم و امیداریم این روند ادامه داشته باشد و امیدواریم در این بازی سخت هم نتیجه بگیریم.

او درباره نامه باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ و اعتراض به داوری هم گفت: ما به چه کسی نامه بدهیم؟ در خیلی از بازی‌ها اشتباهات داوری علیه ما بود. امیدوارم این بازی که پیش بازی داربی است تحت شعاع آن بازی قرار نگیرد. امیدوارم داور اشتباهی  نکنند که باعث امتیاز گرفتن تیمی بشود. امیدوارم همه فضاها سالم رخ بدهد و مردم از بازی لذت ببرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: