کد خبر: ۵۴۰۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵

سرمربی تیم والیبال پیکان می‌گوید در امتیازی حساس اشتباه کرده و نتیجه مسابقه را برگرداند.

به گزارش شفاف، تیم والیبال پیکان در اولین فینال لیگ برتر که شنبه، ۲۱ اسفند برگزار شد، مقابل شهدای یزد با حساب سه بر صفر شکست خورد.

پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان در مورد این بازی گفت: بازی سختی بود و به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. به هر حال مسابقه‌ای بود که برای هر دو تیم اهمیت داشت، شاید این طرز تفکر در بازیکنان من بود که تیم‌های قدرتمند ارومیه و سپاهان را با آن شرایط پشت سر گذاشتند، در این مسابقه هم با همان طرز تفکر آمدند در صورتی که هر بازی شرایط خاص خود را دارد.

او افزود: امروز تلاش خود را کردیم اما تلاشی که برای این بازی لازم بود، نداشتیم، یکسری اشتباهات فردی انجام دادیم و یک جاهایی در تیم بهم ریختگی وجود داشت. به هر حال این اتفاق افتاد. یک مسابقه دیگر هم باقی مانده و شانس داریم. ان‌شاءالله می‌رویم تا برای بازی بعدی با قدرت جبران کنیم. جبران کردیم که نوش جان بازیکنانم و اگر هم نشد فدای سرشان چون نمی‌خواهم در شرایط  استرس بازی کنند. دوست دارم  توانمندی که تا الان نشان داده‌اند، همان باشند و هیچ امتیاز دیگری ندارم.

اکبری در مورد اعتراض به داوری در ست سوم و بعد از بازی گفت: امروز شاید داور بالا در یکسری از پوئن‌ها مدارا کرد. می‌توانست یکسری خطاهای دو ضرب را داشته باشد. داور خیلی خوبی است اما امروز یکسری خطاهای دو ضرب را نگرفت و در امتیاز ست سوم که من ویدیو چک را برای آن گرفتم، توپ در زمین ما بود و دست بازیکن حریف تا آرنج در زمین ما بود. برود باز هم فیلم را نگاه کند اگر اشتباه کرده باشیم از ایران که هیچ از تمام دنیا معذرت خواهی می‌کنم. ۱۰۰ درصد اشتباه کرد و بازی را کلا برگرداند. مسابقه‌ای که می‌توانست به نفع ما تمام شود و به ست‌های بعد کشیده شود اما داور شاید کمی عجله داشت و بازی را تمام کرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: