کد خبر: ۵۴۰۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳

امیر دریادار ایرانی در جمع معاونان، فرماندهان مناطق و پایگاه‌ها در ستاد نیروی دریایی ارتش گفت: ارتقای توان رزم در اولویت ما است و مطمئنیم که تحرک ما بازدارندگی ایجاد کرده‌است.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع معاونان، فرماندهان مناطق و پایگاه‌ها در ستاد این نیرو با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال دشمنی و ضربه زدن است، پس ما نباید دچار غفلت شویم، گفت: ارتقای توان رزم در اولویت ما است و مطمئنیم که تحرک ما بازدارندگی ایجاد کرده‌است.
وی با تاکید بر اینکه برای مقابله با دشمن باید آمادگی صد در صدی داشت، افزود: ضمن توجه جدی در حوزه ارتقای توان رزم و تجهیزات، باید بدانیم که به تعبیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) بخش مهمی از کار، روحیه ،ایمان و قدرت معنوی در دل‌هاست و موجب تقویت نیروهای مسلح ما است.
امیر دریادار ایرانی ادامه داد: فرماندهان و مدیران تا آخرین رده، باید الگوی دیگران باشند و توجه داشته باشند که مهارت دینی و مهارت امنیتی در کنار آموزش‌های عمومی و تخصصی از اصول مهم کاری در نیروی دریایی ارتش است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر لزوم توجه جدی به نیروی انسانی در همه حوزه‌های ماموریتی و تقویت امور معنوی و فرهنگی‌ و خانواده‌های کارکنان، توجه ورسیدگی و توجه به امور کارکنان وظیفه و جلسات توجیهی با فرماندهان یگان‌های سربازی را از مسائل مهم و ضروری عنوان کرد.
وی در پایان تصریح کرد: : فرامین فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی، همواره راهگشای اقداما بوده و اولویت برنامه‌های ما است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: