کد خبر: ۵۴۰۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷

افسانه دهقانی گفت: با حمایت‌های رئیس فدراسیون، تلاش کادر فنی و غیرت و جوانمردی بازیکنان برای اولین بار در رده سنی دختران جهانی شدیم و روی سکوی دوم آسیا قرار گرفتیم.

به گزارش شفاف، افسانه دهقانی در خصوص شگفتی‌سازی و تاریخ‌سازی دختران هندبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا جوانان اظهار کرد: دختران ما کار بزرگی کردند و واقعا حریفان قدری را از پیش رو برداشتند. در نهایت هم نتیجه ای که شایسته دختران و جامعه هندبال ما بود به دست آمد. این جهانی شدن و مدال نقره برای اولین بار است که در رده سنی دختران ایران کسب می‌شود.

نایب رئیس زنان فدراسیون هندبال در خصوص سطح مسابقات قهرمانی آسیا گفت: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بالا بود، تیم‌هایی همچون هند در این مسابقات حضور داشتند که پدیده بودند و بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتند. تیم‌هایی مثل قزاقستان و ازبکستان هم تیم‌هایی خوبی بودند. تایلند هم عملکرد خوبی داشت. 

وی گفت: به لطف خدا، حمایت‌های رییس فدراسیون، تلاش کادر فنی و غیرت و جوانمردی بازیکنان و همه همکارانم در روزهای پایانی سال یک اتفاق خوب برای هندبال ایران رخ داد. جا دارد این پیروزی بزرگ یعنی کسب سکوی دوم آسیا و همچنین کسب سهمیه جهانی را به مردم ایران، جامعه ورزش، خانواده هندبال تبریک بگویم.

نایب رئیس زنان فدراسیون هندبال در مورد اعزام تیم ملی هندبال دختران نوجوان به مسابقات قهرمانی آسیا نیز افزود: من اکنون در اردوی تیم ملی نوجوانان هستم. بسیار با انگیزه تمرین می‌کنند. مدیر فنی و ۵ بازیکن ما در قزاقستان هستند و سایر بازیکنان و کادر به آنها اضافه خواهند شد. کادر و بازیکنان انگیزه بالایی دارند و این مدال و اتفاق هم انگیزه مضاعفی برای نوجوانان خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: