کد خبر: ۵۴۰۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: این آثار شامل عکس، دست نوشته، وصایا و وسایل شخصی شهداست و ان‌شاءلله این آثار ثبت شده پس از راه‌اندازی باغ موزه دفاع مقدس خوزستان در این باغ موزه منتقل و جانمایی خواهد شد.

به گزارش شفاف، عبدالرضا فرجیان با اشاره به اینکه ایران اسلامی دارای الگوهای بسیار فرهنگی و دینی و سبک زندگی ایرانی اسلامی است بیان کرد: شهدا از شاخص‌ترین الگوهای فرهنگی هستند. امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، جوانانی که از همه چیزشان گذشتند تا کشور و انقلاب‌شان را حفظ کنند، امروز یادشان برای همیشه گرامی است.

فرجیان ادامه داد: ما موظف هستیم راه و منش شهدا را به نسل‌های بعدی انقلاب انتقال دهیم در همین راستا تاکنون بیش از ۲۳۰ هزار سند از آثار شهدای خوزستان ثبت شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان خاطرنشان کرد: این آثار شامل عکس، دست نوشته، وصایا و وسایل شخصی شهداست و ان‌شاءلله این آثار ثبت شده پس از راه‌اندازی باغ موزه دفاع مقدس خوزستان در این باغ موزه منتقل و جانمایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مهترین وظیفه ما انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل‌های آینده است، گفت: استان خوزستان در دوران دفاع مقدس ۲۳ هزار شهید گرانقدر را تقدیم اسلام، انقلاب اسلامی و میهن اسلامی کرده است و یکی از مهمترین مأموریت‌های ما انتقال فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل‌های آینده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: