کد خبر: ۵۴۰۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶

مربی ذوب‌آهن از عملکرد تیمش تمجید کرد.

به گزارش شفاف، مس رفسنجان و ذوب‌آهن فردا (جمعه) در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می‌روند. حسین پاشایی، مربی ذوب‌آهن به دلیل اخراج مهدی تارتار در بازی قبلی این تیم مقابل آلومینیوم، در نشست خبری پیش از دیدار حضور پیدا کرد و گفت: فکر می‌کنم هم تیم مس رفسنجان و هم ذوب‌آهن امسال نشان دادند که از تیم‌های باکیفیت لیگ ما هستند.

او افزود: در بازی فردا مقابل یکی از بهترین تیم‌های فوتبالی و فنی لیگ قرار می‌گیریم. تداوم و حفظ شاکله تیمی، مهم‌ترین دلیل کیفیت خوب مس است. در مورد تیم خودمان باید بگویم تیم خوبی هستیم و برای بازی فردا انگیزه داریم. در بازی قبلی نشان دادیم از تیم‌های تاپ لیگ از نظر فنی هستیم.

مربی ذوب‌آهن گفت: امیدوارم فردا هم زمین و هم عوامل جوی مانند باد اجازه نمایش خوب به دو تیم بدهد و هر تیمی که شایسته پیروزی است به نتیجه دلخواهش برسد.

پاشایی درباره غایبان تیمش بیان کرد: ابراهیم‌زاده، صدقی و پورعلی را به دلیل مصدومیت نداریم. دو، سه بازیکن هم همراه ما آمده‌اند. امیدوارم با تلاش کادر پزشکی به بازی فردا برسند. انقدر بازیکن جوان و باانگیزه داریم که خلا بازیکنانمان احساس نشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: