کد خبر: ۵۴۰۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰

مدیرعامل تیم فوتبال هوادار تهران به دلیل برخی مشکلات به وجود آمده در این باشگاه از سمت خود استعفا داد.

بهرام امیری مدیرعامل تیم فوتبال هوادار تهران به دلیل برخی مشکلات به وجود آمده در این باشگاه به سازمان لیگ و هیئت فوتبال تهران نامه‌ای ارسال کرده و از سمت خود استعفا داد. در این نامه مخاطب امیری اعضای هیئت مدیره باشگاه بوده اند.

مدیرعامل سابق تیم فوتبال هوادار تهران در نامه‌ای که به سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان تهران نیز ارسال کرد نوشته است: با توجه به مشکلاتی که در این مدت جهت اداره تیم فوتبال هوادار با آن رو به رو بودم و بدقولی‌های مالی و اجرایی فراوان از طرف دوستان و مشکلات فراوانی که به دلیل تعدد تصمیم گیری‌های شما در این مدت با آن مواجه بودم، تصمیم به قطع همکاری در پایان سال ۱۴۰۰ نمودم تا شما بتوانید با انتخاب فرد جدیدی، سال جدید تیم را در جایگاهی بالاتر از رده دهم قرار دهید.

همچنین پیش از این بازیکنان تیم فوتبال هوادار تهران به خاطر دریافت نکردن مطالباتشان قصد داشتند اعتصاب کرده و سر تمرین حاضر نشوند.

تیم فوتبال هوادار تهران تا پایان هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر با کسب ۲۷ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار دارد. این تیم در هفته بیست و چهارم روز دوشنبه ۱۵ فروردین باید به مصاف پرسپولیس تهران برود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: