کد خبر: ۵۴۱۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت:همسان سازی حقوق کارکنان شهرداری با سایر دستگاه‌های دولتی باید در سال ۱۴۰۱ انجام شود.

به گزارش شفاف، مهدی پیرهادی گفت: پیگیری در خصوص آغاز عملیات اجرایی ۷۰ مخزن آب اضطراری در مواقع بحران (افتتاح عملیات اجرایی مخزن اضطراری در منطقه ۲) و انعقاد تفاهم نامه به منظور احداث تصفیه خانه فاضلاب در منطقه ۲۲ (خرگوش دره) و رفع مشکل ۱۵۰ هزار نفر از مردم منطقه ۲۱ و ۲۲، از دیگر اقداماتی است که در سال ۱۴۰۱ در دستور کار است.
پیرهادی گفت: تملک باغات به منظور ایجاد بوستان بویژه در مناطق فاقد بوستان و کم برخوردار املاکی در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴ و ۱۶ بابت احداث بوستان و طراحی و تجهیز قطعه زمینی به متراژ ۲۰ هزار مترمربع به منظور احداث بوستان جهت استفاده شهروندان تا خرداد ۱۴۰۱ در منطقه ۱۷ شهرداری تهران، پیگیری شده است.

‎به گفته رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، همسان سازی حقوق کارکنان شهرداری با سایر دستگاه‌های دولتی و تلاش برای رفع عقب افتادگی انباشته حوزه حقوق و مزایا و رفاهیات کارکنان شهرداری تهران باید در سال ۱۴۰۱ انجام شود.

پیرهادی گفت: تاکید بر بازنگری طرح جامع و تفصیلی شهر تهران، تعامل با سایر مراکز متولی بحران و ایمنی در کشور به منظور افزایش تاب آوری و مطالعه و تدوین نقشه خطر پذیری شهر تهران، تمرکز بر اطلاع رسانی و آموزش شهروندان در حوزه سلامت، تاکید بر رفع مشکلات و موانع شهری موثر بر سلامت شهروندان، تعامل و همکاری با دیده بان‌های شهری و هم افزایی با گروه‌های مردم نهاد جهت تصمیم گیری در حوزه‌های سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و همچنین جلب مشارکت مردم در امور مختلف از دیگر مواردی است که در این دوره پیگیری می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: