کد خبر: ۵۴۱۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵

تیم بسکتبال شیمیدر قم در نخستین بازی دور دوم مرحله پلی‌آف لیگ برتر، مقابل مس کرمان به برتری دست یافت.

به گزارش شفاف، عصر امروز (شنبه) ۶ فروردین ۱۴۰۱، در نخستین بازی‌ از دور دوم مرحله پلی‌آف لیگ‌ برتر بسکتبال مردان ایران، تیم مدعی شیمیدر قم موفق شد با نتیجه ۸۱ - ۷۱ برابر صنعت مس کرمان به پیروزی دست پیدا کند.

در این دیدار که به میزبانی سالن بسکتبال آزادی برگزار شد، شاگردان مهران شاهین‌طبع کوارترهای اول، دوم و سوم را به ترتیب با نتایج ۲۵-۱۹، ۱۸-۱۷ و ۲۹-۲۰ پیروز شدند و تنها کوارتر چهارم را ۹-۱۵ واگذار کردند تا در مجموع با ۱۰ امتیاز اختلاف برنده بازی شوند.

با وجود اینکه شاگردان محمدرضا اسلامی بازنده بازی نخست سری شدند، اما بهترین بازیکن زمین از تیم مس کرمان انتخاب شد. در انتهای این دیدار اصغر کاردوست سنتر تیم مس کرمان با کسب ۲۲ امتیاز، ۱۴ ریباند و یک پاس گل ضمن ثبت دبل‌دبل، با تاثیرگذاری ۳۲ بهترین بازیکن زمین شد.

در تیم شیمیدر قم نیز «دوآیت بایکس» گارد این تیم عملکرد درخشانی داشت. او با کسب ۲۲ امتیاز، ۴ ریباند و ۹ پاس گل، تاثیرگذاری ۲۸ را به ثبت رساند. امتیاز آورترین بازیکن زمین اما سینا واحدی گارد ملی‌پوش شیمیدر با کسب ۲۳ امتیاز بود. 

دور دوم مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال نیز به صورت دو برد از سه بازی برگزار می‌شود. هر تیمی که دو برد را مقابل حریف خود کسب کند برنده سری خواهد بود و راهی چهار تیم پایانی می‌شود. به این ترتیب شیمیدر یک بر صفر در سری پیش افتاده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: