کد خبر: ۵۴۱۴۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام سید سعید حسینی را به امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه در کاشان منصوب کردند.

به گزارش شفاف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام سید سعید حسینی را به امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه در کاشان منصوب کردند.

بر اساس این گزارش، متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب حجةالاسلام آقای سید سعید حسینی دامت‌افاضاته

اکنون که مسئولیت جناب حجةالاسلام آقای سلیمانی در کاشان به پایان رسیده است جنابعالی را که بحمدالله در زمینه‌های علمی و فرهنگی و مراجعات مردمی دارای توفیقاتی می‌باشید به امامت جمعه آن شهر مُکرَّم و نمایندگی خود در آن منطقه منصوب می‌کنم.

گذشته کاشان سرشار از افتخارات علمی و ادبی، و تاریخ معاصر آن مزیّن به مجاهدت انقلابی و بصیرت دینی و سیاسی است، و این همه به برکت ایمان و مسئولیت‌پذیری مردم عزیز آن خِطّه‌ی نخبه‌پرور و با استعداد است. از شما انتظار دارم با همه توان در خدمت نیازهای معنوی و فکری و اجتماعی آنان بوده و بویژه جوانان عزیز را با زبان و عمل در جهت اعتلای دینی و انقلابی کمک نمائید. تکریم خانواده‌های معزَّز شهیدان و ایثارگران وظیفه‌ی همیشگی همه‌ی ما است و لازم است به آن توجه ویژه نمائید. محتوای خطبه‌های نماز جمعه و دیگر نشست‌های دینی و تبلیغی را به‌گونه‌ی شایسته ارتقا دهید، و رفتار مردمی را شیوه‌ی همیشگی خود قرار دهید. توفیقات جناب‌عالی را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

سیّدعلی خامنه‌ای

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: