کد خبر: ۵۴۲۹۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
رئیس رسانه ملی در دیدار با هنرمندان مطرح کرد؛

جبلی گفت: باید از خودمان بپرسیم چرا احساس علاقه‌ای که مخاطب به هنرمندان و آثارشان در تلویزیون داشت، کاهش یافته است.

به گزارش شفاف، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی، در دیدار با جمعی از هنرمندان در مرکز همایش‌های بین المللی سازمان صداوسیما، گفت: همه ما، چه شما به عنوان هنرمند، چه ما به عنوان مسئولین صدا و سیما، باید از خودمان بپرسیم چرا احساس علاقه‌ای که مخاطب به هنرمندان و آثارشان داشت، کاهش یافته است؟ چرا بعضی آثار که در گذشته با هزینه‌های کمتر ساخته می‌شد، ماندگارترند؟ همه ما مقصریم و نمی‌توانیم خودمان را تبرئه کنیم.

به گفته او، دغدغه برخی سازندگان، صرفا درصد مخاطب بوده و درباره محتوا، دغدغه‌ای نداشته اند. جبلی تکرار آثار بدون محتوا را به دادن پی در پی آب شور دریا به فردی تشنه تشبیه کرد.

جبلی می‌گوید: برخی‌ گفته‌اند جبلی دستور توقف ساخت سریال‌ها را داده است تا بین ما و هنرمندان اختلاف بیندازند. اما چنین چیزی نیست و من بار‌ها با حضور در پشت صحنه سریال ها، بر این نکته تاکید کردم که قصد ما اصلاح محتوا و فرآیند تولید است و نه متوقف کردن آنها.

وی ساخت کار پرهزینه را الزاما دلیل موفقیت یک اثر ندانست و گفت: چه بسا کار‌های ارزانی که به واسطه محتوا و قصه مناسب، تاثیر بیشتری می‌گذارند.

او در پایان با ابراز امیدواری برای استمرار جلسات با هنرمندان، از ساخت شهرک سینمایی ویژه شهری، تجهیز و آماده سازی شهرک سینمایی غزالی و نظم و نسق نظام برآورد و پرداخت به برنامه سازان، خبر داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: