کد خبر: ۵۴۳۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی درباره شرایط مصدومیتش ارائه کرد.

به گزارش شفاف و به نقل از باشگاه پرسپولیس، وحید امیری درباره شرایط خود اظهار کرد: ابتدا درباره وضعیت خودم باید بگویم که روز به روز بهتر می‌شوم. تمرینات انفرادی را شروع کرده‌ام و امیدوارم هر چه سریع‌تر بتوانم در تمرینات گروهی شرکت کنم.

وی به هواداران پرسپولیس گفت: صحبت این است که فصل هنوز تمام نشده است. هنوز ۶ بازی و ۱۸ امتیاز باقی مانده است. در این تعطیلی اخیر، بازیکنان با تجدید قوا و روحیه خود را آماده کرده‌اند تا در شروع مسابقات، همان پرسپولیسی ‌شویم که خودمان و هواداران انتظار دارند. امیدواریم با بازی‌های خوب و کسب بیش‌ترین امتیاز از مسابقات پیش‌رو، فصل را به پایان برسانیم.

امیری ادامه داد: فوتبال به خاطر این از جذاب‌ترین رشته‌های ورزشی است که برنده و بازنده در آن مشخص نیست. هنوز اتفاقی نیفتاده است. من اطمینان دارم با این تجدید قوا و روحیه و با آن عقبه پشتیبانی هواداران که مایه دلگرمی هستند، شرایط قابل تغییر است. البته دل اعضای تیم با حمایت هواداران قرص می‌شود و تجدید روحیه همیشه با انرژی هواداران کامل شده است.

این بازیکن خلاق سرخپوشان گفت: ما بازیکنان فرصت زیادی برای ناراحتی یا خوشحالی نداریم. همیشه باید خودمان را آماده بازی و اتفاقات بعدی کنیم. هواداران هم غیر از این نیستند. در سال‌های گذشته بخش زیادی از نتایج خوبی که گرفتیم را مرهون درک، شعور و فهم هواداران از شرایط بودیم. انرژی و ایمان آن‌ها نسبت به تیم و دعای خیری که بدرقه بازیکنان و کادر فنی می‌کردند، اثر می‌گذاشت و باعث موفقیت بود.

امیری خاطرنشان کرد: ما با تمام وجود برای این ۶ مسابقه می‌رویم. مطمئن هستم که هواداران هم با تمام انرژی و روحیه پشت ما هستند تا برای آن‌ها افتخار دیگری رقم بزنیم. تیم ما به دنبال مبارزه است و این حس را هواداران می‌توانند تقویت کنند.

امیری گفت: من خودم از هواداران انرژی می‌گیرم و مطمئن هستم که تک تک بازیکنان این طور هستند. وجود هواداران در ورزشگاه، بیرون از آن و در فضای مجازی، وقتی حامی تیم هستند و انگیزه می‌دهند باعث دلگرمی و انرژی مضاعف بازیکنان می‌شود تا هر وقت که گام در زمین می‌گذارند، به خودشان و مشکلات‌شان فکر نکنند و همه وجود خود را برای موفقیت تیم و خوشحالی هواداران خرج کنند؛ برای هوادارانی که با تمام سختی‌های زندگی و دغدغه‌هایی که دارند حامی تیم هستند و برای این حمایت سنگ تمام می‌گذارند.

این بازیکن پرسپولیس در توضیح بیش‌تر اظهار کرد: سالی که با برانکو استارت این دوران پرافتخار زده شد، پرسپولیس در پایان فصل، دوم شد ولی دیدم هواداران چه کردند. سال قبل هم تا روز آخر هیچ چیز معلوم نبود ولی ایمان هواداران، روی تیم اثر داشت و روز آخر بود که قهرمانی مسجل شد. من شخصا قول می‌دهم که از تلاش، تلاش و تلاش دریغ نخواهم کرد و منتظر و امیدواریم که هواداران هم همراه ما باشند.

او تصریح کرد: به نظر من، همه بازیکنان وقتی وارد زمین می‌شوند باید از آرامش روحی و روانی برخوردار باشند. به ویژه باید از این جهت اطمینان داشته باشند که هواداران همیشه حامی و پشتیبان آن‌ها هستند. آن‌ها این انرژی را می‌گیرند و بهترین عملکرد را خواهند داشت. احساس من این است که بازیکنان باور دارند اگر حرف و سخنی هم از سوی هواداران مطرح می‌شود برای بهتر شدن شرایط تیم است و در کنار این، به آرامش و قوت قلب نیاز دارند.

امیری در پایان افزود: من خودم کنار تیم هستم. می‌بینم شرایط خوب است. انرژی خوبی در تیم می‌بینم و بچه‌ها این چند وقت تمرینات خیلی خوبی را دنبال کرده‌اند. شاهد اتفاقات خوبی هستیم. امیدوارم انرژی خوبی از هواداران برسد چون مهم‌ترین ابزار ما برای پیروزی‌های پیاپی، همین انرژی و حمایت هواداران است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: