کد خبر: ۵۴۳۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳

در پی مصدومیت یکی دیگر از مهاجمان تیم فوتبال بایرلورکوزن شانس حضور سردار آزمون در ترکیب اصلی این تیم بیش از پیش افزایش یافت.

به گزارش سایت لیگا اینسایدرآلمان،کریم بالعربی مهاجم مصدوم تیم فوتبال بایرلورکوزن تا پایان فصل نمی‌تواند به میادین برگردد. بلعربی که کمی بیش از ۲ هفته پیش در بازی مقابل بوخوم دچار پارگی عضله ران شد، در این فصل دیگر برای این تیم بازی نخواهد کرد.

در واقع کادرفنی بایرلورکوزن هنوز کمی امید به بازگشت بلعربی در این فصل داشت، اما جراردو سیوان، سرمربی این تیم روز گذشته گفت: کریم هنوز آماده نیست. مصدومیت او عضلانی است که خطر عود کردن و بدتر شدن مصدومیت بسیار زیاد است. او ۲ بار از ناحیه همان عضله مصدوم شده بود. فکر نمی‌کنم او در این فصل برگردد. ریسک کردن منطقی نیست.

این سایت در پایان می‌نویسد، با غیبت بلعربی سیوان قطعا بازیکن هجومی دیگری در بازی‌های پایانی فصل نخواهد داشت. سردار آزمون و پائولینیو می‌توانند از این غیبت‌ها در خط حمله بهره ببرند.

گفتنی است سردار آزمون با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در چند بازی آخر به ترکیب اصلی بایرلورکوزن راه پیدا کرده است، او در دیدار مقابل گروترفورث اولین گل خود را برای این تیم را به ثمر رساند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: