کد خبر: ۵۴۳۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۷
بازی‌های المپیک ناشنوایان - برزیل

سرمربی تیم ملی پومسه ناشنوایان از آمادگی بالا ورزشکاران این رشته برای شرکت در بازی‌های المپیک خبر داد و گفت: تنها برای کسب مدال در این رویداد مهم حضور پیدا کردیم.

به گزارش شفاف، مهدی صمدیان در ارزیابی از وضعیت پومسه کاران برای شرکت در بازی‌های المپیک ناشنوایان اظهار کرد: مرتضی رضا صفت و مریم خدابنده ورزشکاران شرکت کننده در رقابت‌های پومسه هستند که با ۱۰ تیم برزیل، ازبکستان، قزاقستان، کره، ترکیه، آرژانتین، یونان، تایوان، مکزیک و ونزوئلا در دو بخش انفرادی و تیمی رقابت خواهند کرد.

وی از کره و ترکیه به عنوان حریفان اصلی ایران نام برد و افزود: تمام حریفان شرکت کننده در المپیک، کسانی هستند که تکواندوکاران در مسابقات جهانی تهران آن‌ها را شکست داده‌اند و آماده شرکت در المپیک هستند، البته کره و ترکیه از حریفان اصلی برای ورزشکاران پومسه کار ما به حساب می آیند که سعی داریم با تمرکز روی این حریفان به خوش رنگ‌ترین مدال در بخش انفرادی و تیمی دست پیدا کنیم.

صمدیان در پایان خاطرنشان کرد: برای آماده سازی ورزشکاران ۳ ماه اردوهای فشرده و سنگین داشتیم که امیدوارم ورزشکاران با کسب طلا زحمات کادر فنی را جبران کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: