کد خبر: ۵۴۳۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳

با وجود لغو بازی‌های آسیایی چین، جلسه کمیته فنی فدراسیون تکواندو بدون هیچ اشاره‌ای به برنامه های تیم ملی برگزار شد.

به گزارش شفاف، در شرایطی که انتظار می‌رفت جلسه کمیته فنی فدراسیون تکواندو با محوریت لغو بازی‌های آسیایی و شرایط تیم ملی تکواندو برگزار شد، اما در خبر فدراسیون تکواندو هیچ اشاره‌ای به مطرح شدن این اتفاق مهم و برنامه‌های تیم ملی نشده است!

مسعود لشکری سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو درباره مصوبات این جلسه، عنوان کرد: در ابتدای این جلسه در خصوص آزمون های ارتقای کمربندهای زرد، سبز، آبی و قرمز به بالا و همچنین آزمون های ویژه  بحث و تبادل نظر شد و در نهایت مقرر شد، دستورالعمل مربوطه تهیه و جهت اجرا به باشگاه ها، مربیان و استان ها ابلاغ شود. ضمن اینکه مصوب شد تا ضوابط و آیین نامه نحوه اخذ آزمون ارتقای کمربند «دان ۶» به بالا  اصلاح و به استان ها  ابلاغ شود.

سخنگوی کمیته فنی در ادامه عنوان کرد: یکی از مصوبات این جلسه، برگزاری مسابقات قرآنی قهرمانی کشور بود. طبق این مصوبه امتیازات این بخش در رده های سنی مختلف، به صورت مجزا و در بخش فرهنگی محاسبه خواهد شد. 

لشکری در پایان عنوان داشت: در جریان این جلسه به منظور بهره بردن از تمام توان فنی و مشارکت بیشتر استانها مقرر شد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان به صورت  منطقه ای جایگزین لیگ در همین رده سنی شود.

در پایان این جلسه، اعضای کمیته فنی احکام خود را از رئیس فدراسیون دریافت کردند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: