کد خبر: ۵۴۳۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷

بعد از بازسازی خانه‌های کشتی شهید هادی و شهید صدرزاده و همچنین سالن جهانبخت توفیق، حالا کشتی پایتخت در انتظار تکمیل بازسازی سالن هفت‌تیر است.

به گزارش شفاف، طی سه سال گذشته فدراسیون کشتی اقدام به بازسازی و مرمت دو خانه کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده کرد. دو مجموعه‌ای که تا پیش از آن به نام عبدالله موحد و محمد بنا بود.

علاوه بر مرمت و بازسازی دو مجموعه، امکانات رفاهی متعلق به کشتی در محل کمپ تیم‌های ملی در چند مرحله افتتاح شد و حالا کشتی امکان اسکان تمامی اردوهای ملی خود در رده‌های سنی مختلف را در مجموعه آزادی دارد.

همچنین سالن توفیق جهانبخت که از گذشته پایگاه قهرمانی در مرکز شهر بود مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت تا یک بار دیگر با حضور مربیان ملی، به پایگاهی برای برپایی تمرینات استعدادیابی تبدیل شود.

از سال گذشته فدراسیون کشتی مرمت سالن هفت‌تیر تهران که از گذشته به هیئت کشتی پایتخت تعلق داشته، را در دستور کار قرار داده است. این سالن که معمولا میزبانی‌های مسابقات تیم‌های تهرانی در لیگ برتر و رده‌های سنی مختلف و حتی مسابقات انتخابی تیم ملی را برعهده داشته است، امسال تکمیل شده و مورد بازگشایی مجدد قرار خواهد گرفت.

گفته می‌شود تا 6 ماه آینده سالن هفت‌تیر افتتاح خواهد شد و اگر این اتفاق رخ دهد، این سالن می‌تواند میزبان تیم‌های پایتخت نشین حاضر در لیگ برتر باشد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: