کد خبر: ۵۴۳۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: لغو بازی‌های آسیایی اتفاق نامیمونی بود و در روحیه ورزشکاران هم تاثیر گذاشت.

به گزارش شفاف، محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: فینال لیگ برتر هندبال بود و با افتخار حاضر شدیم. هندبال یکی از امیدهای ما است و امیدواریم که در بازی‌های آسیایی و رقابت‌های پیش رو هم در بخش مردان و زنان، در رده‌های سنی پایه، نتیجه خوبی حاصل شود. برنامه‌ریزی خوبی انجام شده است و نتایج خوبی هم در این ورزش حاصل شده است.

معاون وزیر ورزش در خصوص لغو بازی‌های آسیایی گفت: اتفاق نامیمونی بود همه را ناراحت کرد. به هر حال این همه سرمایه‌گذاری شده است. این موضوع در روحیه ورزشکاران هم تاثیر گذاشت. امیدوارم این بحران هم به خوبی توسط فدراسیون‌ها و ورزشکاران مدیریت شود تا در ادامه حضوری موفق در سایر رویدادها داشته باشیم.

پولادگر در خصوص احتمال لغو بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: خیر. برگزار می‌شود.

وی در خصوص انتخابات پیش رو کمیته ملی المپیک نیز گفت: تصمیماتی گرفتند که با توجه به تعویق و لغو بازی‌های آسیایی، فعلا تصمیم جدید مشخص نیست، باید مجمع مجددا تصمیم بگیرد. 

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی نیز تاکید کرد: فعلا برای انتخابات تیراندازی با کمان تصمیم جدیدی نداریم و مجمع در تاریخی که تعیین شده برگزار می‌شود. درباره شمشیربازی هم من اطلاعات کامل ندارم. زمان جدید آن را اعلام نکردند و امیدوارم انتخابات در زمان خودش برگزار کنیم. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: