کد خبر: ۵۴۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان در پیامی رحلت عالم انقلابی و با بصیرت، سیدعبدالله فاطمی‌‏نیا را به عموم مومنان و خانواده‌ایشان تسلیت گفتند.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان در پیام تسلیت خود آورده‌اند: استاد فاطمی‌نیا گنجینه‌ای از معارف، و محقق و متتبعی کم‌نظیر بودند که در کنار تحقیق، معارف دینی را در خود محقق میکردند و به دنبال تحقق آن در جامعه بودند. ایشان از محضر اساتید بزرگی مانند آیة الله بهاءالدینی قدس الله نفسه الزکیه بهره‌ها برده‌اند و رفاقت و مصاحبتی صمیمی با اهل معرفت داشتند. صفای باطن، اخلاص، نورانیت قلب و دقت ایشان در عمل کاملا مشهود بود تا جایی که در میان اهل تقوا پیشتاز می‌شدند. بسیاری از جوانان جویای معرفت را از معارف دینی سیراب‌ میکردند و حکیمانه سخن می‌گفتند، و معانی عمیق بیانات او البته برای عموم مردم هم قابل استفاده بود.

این ویژگی‌های درخشان از ایشان یک عالم انقلابی و با بصیرت هم ساخته بود تا در بزن‌گاه‌ها نسبت به ولایت فقیه و نظام، مواضعی شجاعانه و به یادماندنی بگیرند. از دست دادن ایشان برای جامعه‌ی اسلامی ما بسیار سخت و غیرقابل جبران است.

خداوند متعال به خانواده ایشان و عموم مومنان در این مصیبت بزرگ صبر و اجر عنایت فرماید، و او را غریق رحمت خود کند و همنشین با اولیاء و اجداد طاهرینش قرار دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: