کد خبر: ۵۴۴۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور در حالی به پایان رسید که روز نخست این مسابقات با حواشی همراه بود.

روز نخست رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در حالی به پایان رسید که در اتفاقی غیر متعارف مسابقات تا پاسی از شب به طول انجامید که برگزاری این پیکار‌ها را با حواشی مواجه کرد چراکه به اعتقاد بسیاری از اهالی فن و کارشناسان، طولانی شدن ساعت مسابقه حتی برای رده سنی بزرگسالان هم علمی و منطقی نیست چه برسد به رده سنی نونهالان که باید ساعت رقابت و خواب کشتی گیران این رده حتماً بر اساس استاندارد‌های علمی ورزشی باشد.

رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روز‌های ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه در سالن شش هزار نفری ۲۲ گولان شهرستان سنندج استان کردستان برگزار شد و در پایان تیم تهران به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم‌های مازندران و توابع تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش شفاف، ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی درباره حواشی به وجود آمده در روز اول رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور گفت: مسابقات در هیچ مقطعی نباید از ساعتی که مشخص شده، بیشتر طول بکشد، اما متأسفانه مسابقات روز اول تا بعد از نیمه شب هم ادامه داشته و قصور و کوتاهی صورت گرفته است و در این باره هیچ توجیهی از برگزارکنندگان قابل قبول نیست. علیرضا دبیر پس از اطلاع از این مورد، به من ماموریت دادند تا این مسئله را پیگیری کنم تا چنین اتفاقاتی دیگر تکرار نشود.

فدراسیون کشتی اعلام کرد با توجه به این اتفاق، قرار شد که مسابقات در بخش فرنگی به صورت ۶ وزن در هر روز و به مدت ۲ روز برگزار شود تا حواشی شب اول مسابقات کشتی آزاد تکرار نشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: