کد خبر: ۵۴۴۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹

رئیس شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان تهران گفتک امروز اطلاعات چندین هزار پیشکسوت در بانک اطلاعاتی ما ثبت شده است و سعی ما این است که هر سال یک یا دو جلسه با پیشکسوتان داشته باشیم. جلسات شورای راهبری و سیاست‌گذاری برای غنی‌سازی این جلسات با حضور ۱۷ یگان برگزار می‌شود.

به گزارش شفاف، سردار  محسن انصاری که در ششمین همایش فرماندهان پیشکسوت دفاع مقدس تهران که با عنوان «پرچم‌داران عزت و افتخار» و همزمان با روزهای آزادسازی خرمشهر در ستاد فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) برگزار شد، بیان کرد: پیشکسوتان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای همیشه در نزد ملت ایران عزیز هستند؛ چرا که افتخار و اقتدار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

وی ادامه داد: امروز اطلاعات چندین هزار پیشکسوت در بانک اطلاعاتی ما ثبت شده است و سعی ما این است که هر سال یک یا دو جلسه با پیشکسوتان داشته باشیم. جلسات شورای راهبری و سیاست‌گذاری برای غنی‌سازی این جلسات با حضور ۱۷ یگان برگزار می‌شود.

وی افزود: خاطرات و حماسه‌هایی که بوده باید ثبت شود تا گامی در راستای جهاد تبیین که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی برداشته شود. باید خاطرات شما پیشکسوتان از هشت سال دفاع مقدس ثبت شود تا از تحریف جلوگیری به عمل آید و فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان گسترش پیدا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: