کد خبر: ۵۴۴۷۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس‌دهی خط ۵ برای مسابقه فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک خبر داد.

به گزارش شفاف، احسان حامدمقدم با اشاره به اینکه زمان فعالیت خطوط متروی تهران و حومه تا ساعت ۲۲ است، گفت: امروز به دلیل برگزاری مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی دو قطار فوق‌العاده اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه آخرین قطار خط ۵ از مبدأ ایستگاه گلشهر در ساعت ۲۲:۵۰ به ایستگاه ورزشگاه آزادی می‌رسند اما پایان بازی بعد از این ساعت است افزود: به‌منظور رفاه حال تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک و تسهیل در رفت آمد آنها دو قطار فوق‌العاده در ساعت ۲۳:۳۵ از مبدأ ایستگاه ورزشگاه آزادی به مقاصد گلشهر و تهران (صادقیه)  در نظر گرفته شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه می گوید: به‌منظور رفاه حال تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک و تسهیل در رفت آمد آنها دو قطار فوق‌العاده در ساعت ۲۳:۱۵ از مبدأ ایستگاه ورزشگاه آزادی به مقاصد گلشهر و تهران (صادقیه) در نظر گرفته شده است.

 زمان پایان فعالیت خطوط درون‌شهری متروی تهران و حومه ساعت ۲۲ است و تماشاگران پس از رسیدن به ایستگاه صادقیه باید از سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کنند.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: