کد خبر: ۵۴۴۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هر چند عده‌ای به خاطر نزدیکی مسابقات از تعویق بازی‌های آسیایی خوشحال شدند اما من خوشحال نشدم.

به گزارش شفاف، محمد بنا که به عنوان مربی قرن کشتی انتخاب شده است، در این مورد اظهار داشت: هر جایی طرف حسابش مردم باشند، برترین‌ بودن، لذت دارد، خوشحالم رای مردمی من بودم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص وضعیت این روزهای کشتی گفت: در این 17 سالی که کار می‌کنم به اندازه الان اختیار نداشتم و همه چیز خوب است. فکر می‌کردیم بازی‌های آسیایی را در شهریور ماه داریم، برخی از تعویق خوشحال بودند اما من می‌گویم متاسفانه لغو شد چون نیروهای بیشتری درگیر می‌شدند.

بنا درباره مصدومیت محمدعلی گرایی یادآور شد: علی گرایی از ناحیه زانو مصدوم است،  5 هفته می‌تواند هر کاری انجام دهد فقط کشتی نگیرد. پشتام هم خوب شده و می‌تواند برگردد.

محمد بنا همچنین در خصوص سطح بازی‌های کشورهای اسلامی که در مرداد ماه پیش روی کشتی ایران است، عنوان کرد: بازی‌های کشورهای اسلامی سطحی بالاتر از بازی‌های آسیایی دارد. در بازی‌های آسیایی کشورهایی مانند چین، کره و ژاپن بودند حالا این کشورها در بازی‌های کشورهای اسلامی نیستند. در مقابل آذربایجان، ترکیه، مراکش و الجزایر در کشورهای اسلامی شرکت دارند و در کشتی هم قوی هستند. از نظر ارزش مدالی شاید این بازی‌ها در سطح المپیک و آسیایی نباشد اما می‌تواند محک خوبی برای کشتی‌گیران باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان درباره عدم حضور ساروی در مسابقات رنکینگ‌دار، گفت: ساروی چون وزن بالایی دارد به این مسابقات نمی‌رود. مهدی فلاح به قزاقستان می‌رود که احتمالا رنک بالایی نداشته باشد. مهدی بالی در جام تختی طلا گرفت و در آسیا هم همین طور که به ایتالیا می‌رود. رنک ساروی بسیار بالاست و ما هر 3 را رصد می‌کنیم. احتمالا آنها را در یک مسابقه مانند پیتلاسینسکی محک می‌زنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: