کد خبر: ۵۴۵۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به افزایش شاخص آلودگی به عدد ۵۰۰ در برخی مناطق تهران گفت: از استاندار تهران تقاضا می کنیم با توجه به شرایط و سلامتی شهروندان ادارات پایتخت از ظهر به بعد تعطیل شود.

به گزارش شفاف، مهدی پیرهادی درجریان شصت و پنجمین جلسه شورای شهر تهران، اظهار کرد: در حال حاضر در برخی مناطق شهر تهران شاخص آلودگی به عدد 500 رسیده است.

به گفته وی مناطق 21، 9، 2، 5، 6، 13 شاخص آلودگی با عدد 500 را تجربه می‌کنند. همچنین در دیگر مناطق نیز شرایط خوبی ندارند و در برخی مناطق از جمله منطقه 14 شاخص بر روی عدد 400 است.

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به شرایط پیش آمده در تهران گفت: از استاندار تقاضا می‌کنیم تمام ادارات از ظهر به بعد تعطیل شوند چرا که طبق اعلام سازمان هواشناسی از بعدازظهر میزان شاخص آلودگی افزایش پیدا خواهد کرد و این شرایط برای شهروندان خطرناک است.

همچنین، رئیس گروه سلامت و تغییر اقلیم وزارت بهداشت ساعاتی پیش گفت: وزارت بهداشت پیشنهاد می‌کند امروز ساعت کار ادارات تقلیل یافته و زودتر تعطیل شوند تا در بدو ورود به شرایط خطرناک مواجهه مردم و کارکنان با این شرایط کاهش یابد

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: