کد خبر: ۵۴۵۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶

آمارها نشان می‌دهد «از سرنوشت ۴» در بین سریال‌های پربیننده تلوبیون قرار گرفته است.

آمار بازدید سریال «از سرنوشت ۴» در سایت تلوبیون (مرجع رسمی پخش و آرشیو سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون) نشان می‌دهد، این سریال ملودرام با بیش از ۱۸ میلیون بازدید در بین پربیینده‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون قرار گرفته است.

به گزارش شفاف، و بر اساس آمار بازدید سریال‌های پخش‌شده در چند سال اخیر تاریخ تلویزیون که در سایت تلوبیون قابل مشاهده است، «افسانه جومونگ» در رتبه اول قرار دارد، «گاندو ۲»، «ستایش ۳»، «پایتخت ۶ و ۵» در رتبه‌های بعدی قرار دارند و سریال از سرنوشت ۴ با عبور از ۱۸ میلیون بازدید در رتبه ششم این رده‌بندی قرار دارد تا به عنوان یکی از پربازدیدترین سریال‌های تلویزیون شناخته شود.

«از سرنوشت ۴» به تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی محمدرضا خردمندان ملودرامی عاشقانه است که در فصل چهارم به تولید دانش بنیان و تلاش نخبگان کشور برای خودکفایی علمی می‌پردازد.

دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، مونا کرمی و مهدیس توکلی در کنار مجید واشقانی، حسین پاکدل، لیلا بلوکات، رضا داودنژاد، ساناز سعیدی، سیدمهرداد ضیایی، نگین صدق‌گویا، سولماز غنی، مائده طهماسبی، رضا بنفشه‌خواه، شاهو رستمی، مسعود انتظاری و محمدصادق ملک بازیگران فصل چهارم این سریال هستند. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: