کد خبر: ۵۴۵۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰

کاپیتان تیم ملی بسکتبال اعتقاد دارد برای رفع مشکلات بسکتبال ایران اهالی این رشته باید تفرقه و اختلاف را کنار بگذارند.

به گزارش شفاف، حامد حدادی کاپیتان تیم ملی بسکتبال در نشست خبری که امروز برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا حادثه آبادان را تسلیت می‌گویم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد. همه ما از چنین حادثه‌ای ناراحت هستیم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ادامه داد: از اعتماد فدراسیون و کادر فنی سپاسگزارم که مرا به‌عنوان کاپیتان تیم انتخاب کردند. زمان کمی برای آماده‌سازی در اختیار داریم و پنجره‌های انتخابی جام جهانی و کاپ آسیا در پیش هستند. کار ما بسیار سخت خواهد بود.

حدادی در مورد تیم فصل بعد خود هم گفت: از تیم قبلی خودم در لیگ چین پیشنهاداتی دارم که با توجه به شرایط قرنطینه در این کشور هنوز تصمیم خاصی نگرفته‌ام. از طرفی با تیم گرگان هم صحبت‌هایی کرده‌ام و احتمال دارد به این تیم ملحق شوم. تصمیم نهایی را بعد از رقابت‌های انتخابی جام جهانی خواهم گرفت.

وی همچنین یادآور شد: درگیر مصدومیت‌هایی بودم و از 5 فروردین مشغول درمان و تمرین هستم، اما هنوز نمی‌توانم فشار کامل به خودم بیاورم. هر روز تمرین کردم تا حداقل آمادگی خود را حفظ کنم.

حدادی در مورد مسئولیت کاپیتانی تیم ملی خاطر نشان کرد: یکی دو سال چنین مسئولیتی را بر عهده داشتم. کار بسیار سختی است، ولی به آن افتخار می‌کنم. قطعاً آینده درخشانی در انتظار بسکتبال ایران است.

وی در پایان تصریح کرد: بسکتبال ایران در حال حاضر مریض و بیمار است. متأسفانه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف به وجود آمده بود و همدیگر را باور نداشتیم. باید این مسائل را کنار بگذاریم و من تا جایی که بتوانم و در توان داشته باشم، برای تیم ملی بازی خواهم کرد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: