کد خبر: ۵۴۵۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳

زمان برگزاری آزمون جامع مقطع دکتری دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی که قرار بود امروز چهارشنبه ۴ خرداد برگزار شود به دلیل آلودگی هوا و تعطیلی دانشگاه ها به تعویق افتاد.

به گزارش شفاف، طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با توجه به وضعیت اضطرار آلودگی هوای استان تهران و تعطیلی ادارات و دانشگاه‌های استان تهران، آزمون دانشجویان واجد شرایط شرکت در آزمون جامع نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که قرار بود امروز چهارشنبه چهارم خرداد برگزار شود به روز یکشنبه هشتم این ماه موکول شد.

همچنین ارائه نمره زبان قابل قبول برای شرکت در آزمون جامع نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه علامه طباطبایی الزامی است. در غیر این‌صورت شرکت در آزمون مذکور امکان‌پذیر نمی‌باشد و یک نوبت لحاظ خواهد شد.

بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، آموزش دانشجویان دکتری در نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ حضوری برگزار شد و علاوه بر حضوری بودن کلاس های مقطع دکتری در ترم گذشته، امتحان جامع دانشجویان دکتری نیز به صورت حضوری برگزار شد.

برنامه دانشگاه علامه طباطبایی برای آموزش در نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ آموزش حضوری در مقطع کارشناسی بود، اما با توجه به اینکه امکان اسکان و استفاده ۱۰۰ درصدی از خوابگاه ها وجود ندارد، به همین دلیل فقط آن دسته از دانشجویان دوره کارشناسی که آموزش عملی دارند، می توانند در دانشگاه حاضر شوند و از آموزش های حضوری استفاده کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: