کد خبر: ۵۴۵۲۴۴
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷

رقیبان ملی پوشان ایران در رقابت‌های بین المللی پاراتکواندو امارات مشخص شدند.

به گزارش شفاف، و با برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت‌های بین المللی پاراتکواندو امارات نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش فدراسیون تکواندو، رقابت‌های بین المللی پاراتکواندو امارات امروز پنجشنبه پنجم خردادماه با حضور ۴۶ تکواندوکار از ۱۴ کشور" ایران، امارات، بحرین، قزاقستان، فیلپین، ازبکستان، عراق، تایلند، ژاپن، هند، نپال، اندونزی، مغولستان و لائوس" در شارجه برگزار می‌شود.

مراسم قرعه کشی این مسابقات برگزار شد و طی آن پاراتکواندوکاران ایران رقبای خود را شناختند.

بر همین اساس "مهدی داتلی بیگی "جوان ۱۶ ساله تیم ملی کشورمان که اولین حضور خود در رده بزرگسالان را تجربه می‌کند، دور نخست استراحت داشته و سپس به دیدار «موهیت سینگ» از هند می‌رود. در این وزن ۱۶ ورزشکار به رقابت خواهند پرداخت.

"سجاد جوانبخت "نماینده وزن ۷۰- کیلوگرم تیم ملی در اولین دیدار باید با «خاتری کاتریک» از هند پیکار کند و در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی به دیدار نماینده ازبکستان خواهد رفت.

در بخش بانوان در وزن ۴۷- کیلوگرم" مریم عبدالله پور" دور نخست استراحت دارد و سپس به دیدار برنده نپال و قزاقستان می‌رود.

"رزا ابراهیمی" در وزن ۵۷- کیلوگرم در تنها مبارزه خود به مصاف «کانیکا خونکاوی» از تایلند می‌رود. "سحر قنبری" در وزن ۵۲- کیلوگرم «فریداخن حبیبلائف» نماینده ازبکستان را پیش رو خواهد داشت.

هدایت تیم ملی پاراتکواندو کشورمان در بخش آقایان، مرتضی سلطانی به عنوان سرمربی و علی کریمی صابر مربی تیم هستند و در گروه بانوان برعهده عاطفه کشاورز به عنوان سرمربی و زهرا حسینی مربی تیم است.

گفتنی است رقابت‌های بین المللی امارات، آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه بازی‌های آسیایی هانگژو است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: