کد خبر: ۵۴۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

تیم‌های میکس تفنگ و تپانچه در مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو بدون مدال به کار خود پایان دادند.

به گزارش شفاف، در سومین روز از مسابقات جام جهانی تیراندازی مسابقات میکس تیمی تفنگ و تپانچه برگزار شد. در میکس تیمی تفنگ ۴۲ تیم حضور داشتند. تیم دو ایران با ترکیب نجمه خدمتی (با رکورد ۳۱۰.۷) و امیرمحمد نکونام (با رکورد ۳۱۳.۴)  با رکورد ۶۲۴.۱ در رده هجدهم و تیم یک ایران با ترکیب فاطمه کرم زاده (با امتیاز ۳۱۱.۶) و مهیار صداقت (با امتیاز ۳۱۱.۳)  با رکورد ۶۲۲.۹ در رده بیست و هفتم ایستادند و از رسیدن به فینال بازماندند.

همچنین در ماده میکس تیمی تپانچه نیز تیراندازان به فینال نرسیدند. تیم یک ایران با ترکیب گلنوش سبقت‌الهی (با امتیاز ۲۸۳.۷) و جواد فروغی (با امتیاز ۲۹۱.۱۳) با رکورد ۵۷۴.۲۰ در رده هشتم قرار گرفت. همچنین تیم دو ایران نیز با رکورد ۵۷۴.۱۷ و با ترکیب هانیه رستمیان (با رکورد ۲۸۳.۷) و سجاد پورحسینی (با امتیاز ۲۹۱.۱۰) نیز در جایگاه نهم ایستاد. در این ماده نیز ۳۸ تیم حضور داشتند.

در پایان مرحله مقدماتی تراپ زنان نیز شیوا فرحپور با رکورد ۱۰۱ در رده چهل و دوم و مرضیه پرورش نیا نیز با همین رکورد  در رده چهل و چهارم ایستادند. در تراپ زنان ۵۷ تیرانداز در خط آتش ایستاده بودند.

در پایان مرحله مقدماتی تراپ مردان نیز بابک یگانه با رکورد ۱۱۴ در رده چهل و نهم، محمدمجید اقبالیان با رکورد ۱۱۱ در رده هفتاد و سوم و امیرحسین آقازاده با رکورد ۱۰۵ در رده صد و یکم ایستادند. در این ماده ۱۱۰ تیرانداز حضور داشتند.

این مسابقات از ۶ تا ۱۷ خرداد به میزبانی باکو در حال برگزاری است. تاکنون تیراندازان ایران در ماده‌های تفنگ و تپانچه بادی مردان و زنان میکس تیمی تفنگ و تپانچه، تراپ مردان و زنان به فینال نرسیده‌اند.

*نتایج کامل تیراندازان ایرانی در جام جهانی باکو تا این لحظه:

*مقدماتی تفنگ بادی مردان: 
امیرمحمد نکونام هجدهم
مهیار صداقت بیست و سوم
محمدامین رهسپار سی و سوم
هادی قره‌باغی شصت و سوم

*مقدماتی تفنگ بادی زنان:
فاطمه کرم‌زاده یازدهم
نجمه خدمتی سی و یکم
آرمینا صادقیان سی و پنجم
فاطمه امینی سی و ششم 
فاطمه کبیری چهل و دوم

*مقدماتی تپانچه بادی زنان:
زینب طوماری دهم
گلنوش سبقت‌الهی شانزدهم
هانیه رستمیان سی و ششم
مهدیسا برزگر چهل و نهم 

*مقدماتی تپانچه بادی مردان:
جواد فروغی  چهاردهم
سجاد پورحسینی بیست وسوم
محمدرسول عفتی سی و سوم
وحید گلخندان چهل و ششم

*مقدماتی میکس تیمی تفنگ:
تیم دو(نجمه خدمتی و امیرمحمد نکونام): هجدهم
تیم یک (فاطمه کرم زاده و مهیار صداقت): بیست و هفتم

*مقدماتی میکس تیمی تپانچه:
تیم یک (گلنوش سبقت‌الهی و جواد فروغی): هشتم
تیم دو (هانیه رستمیان و سجاد پورحسینی) نهم

*مقدماتی تراپ مردان:
بابک یگانه چهل و نهم
محمدمجید اقبالیان هفتاد و سوم
امیرحسین آقازاده صد و یکم

*مقدماتی تراپ زنان:
شیوا فرحپور چهل و دوم
مرضیه پرورش چهل و چهارم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: