کد خبر: ۵۴۵۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲

باشگاه نساجی مازندران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در صورتی که از این باشگاه عذرخواهی نشود، مالکیت نساجی تغییر خواهد کرد.

به گزارش شفاف، پس از لغو دیدار تیم‌های نساجی مازندران و تراکتور تبریز و مقصر شناخته شدن باشگاه نساجی برای عدم معرفی ورزشگاه میزبان، هیئت مدیره این باشگاه بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«فوتبال زمانی معنا دارد که تصمیمات برای آن در حوزه ورزش و توسط افراد ورزشی گرفته شود.

متأسفانه در هفته آخر لیگ برتر شاهد بودیم بدون هیچ دلیلی، بازی نساجی مازندران و تراکتور تبریز با دستوری خارج از حوزه فوتبال لغو شد؛ آنهم با وجود آنکه هواداری در ورزشگاه حضور نداشت و دو تیم در محل بازی، حاضر به انجام مسابقه بودند.

در کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد؟ فراموش نکنید نساجی تیم محبوب شمال کشور و امروز قهرمان ایران است و بر آن کوه بزرگ افزوده شده؛ نه آن که کاسته شده باشد.

چنین رفتاری در شأن باشگاه نساجی و هواداران آن نیست. اگرچه قبلاً هم ثابت شده بود که نساجی تنهاست؛ وقتی یک زمین برگزاری مسابقه و یا حتی تمرین مناسب هم برای آن در استان خودش فراهم نمی‌شود و خانه‌به‌دوشی‌اش عادی شده است.

 

در هر حال رسماً اعلام می‌کنیم اگر بابت این اتفاق از باشگاه نساجی عذرخواهی رسمی و شخصیت آن در نظر گرفته نشود، هیئت مدیره باشگاه آمادگی کامل این را دارد که باشگاه نساجی را به هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان مازندران واگذار کند تا خودشان پاسخگوی هواداران نجیب نساجی باشند».

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: