کد خبر: ۵۴۵۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱

سرمربی تیم ملی امید اعتقاد دارد بازیکنانش نمی‌توانند از موقعیت‌های خلق شده استفاده کنند و این مسئله عامل ناکامی مقابل قطر بود.

به گزارش شفاف، مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی فوتبال امید بعد از تساوی یک بر یک شاگردانش مقابل تیم ملی قطر در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گفت: فکر می کنم ما دو امتیاز از دست دادیم. ما تیم بهتر بودیم و در هر دو نیمه مالکیت توپ بیشتری داشتیم. فکر می‌کنم قطر از روی تک موقعیت خود در داخل محوطه جریمه ما به گل رسید. ولی خیلی خوب بود که بعد از گلی که خوردیم به بازی برگشتیم .امیدوارم در بازی های بعد جبران کنیم.

سرمربی تیم ملی امید اظهار کرد: با اینکه بازیکنان ما از نظر فیزیکی خوب هستند اما از نظر سنی دو سال کوچکتر از بازیکنان قطری بودیم. ما موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم اما نمی‌توانیم گل بزنیم. نیازمند گلزنی هستیم. مشکل ما در گلزنی است.

وی درباره عملکرد داور مسابقه اظهار کرد: فکر می‌کنم داور عملکرد خوبی داشت. برخی صحنه‌ها بود که نمی‌توان قاطعانه تصمیم رفت اما بازی‌ها مجهز به سیستم کمک داور ویدیویی است و اگر نیاز باشد، استفاده می کنند.

مهدوی کیا درباره تیم ملی قطر گفت: آنالیز خوبی از تیم ملی قطر داشتیم و درست به همان شکل بازی کردند. اطلاعات خوبی از این تیم داشتیم. فکر می‌کنم بازی خوبی بود.

او درباره بازی دوم تیمش نیز گفت: این بازی تمام شد و تمرکز ما روی بازی بعد با ترکمنستان است. بحث ریکاوری را از همین الان شروع کردیم و دنبال کسب سه امتیاز بازی با ترکمنستان هستیم. با وجود به اینکه برای تمام تیم‌های گروه احترام قائلیم،اما به سه امتیاز بازی بعد احتیاج داریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: