کد خبر: ۵۴۵۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴

جسد مرد مجهول الهویه‌ای که در اتوبان آزادگان به آتش کشیده بود با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امورجرایم جنایی دفن شد و تحقیقات برای کشف ابعاد پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

به گزارش شفاف، بیست و ششم آذر ماه سال گذشته، جسد مرد جوانی در بیابان های اتوبان آزادگان که در میان شاخ و برگ‌ها به آتش کشیده شده بود، توسط تیمی از ماموران کلانتری 151 یافت آباد کشف شد.

بدین ترتیب رسیدگی قضایی به پرونده توسط "محمد وهابی‌زاده" بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی آغاز و جسد برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

بررسی‌های اولیه نشان داد، مرد جوان قبل از اینکه به آتش کشیده شود، جان خود را از دست داده است و یک چوپان هنگام چراندان گله خود، جسد وی را مشاهده و حادثه را مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده است.

جسد مرد جوان بدون شکستگی جمجمه

روز چهارشنبه هفته جاری، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی گفت: "متخصصان پزشکی قانونی پس از بررسی‌های تخصصی اعلام کردند آثار ضربه نوک تیز و شکستگی جمجمه در معاینات مشخص نشده است."

 با توجه به معاینات پزشکی قانونی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جرایم جنایی دستور دفن جسد را صادر کرد و تحقیقات در خصوص احراز هویت و کشف علت فوت ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: