کد خبر: ۵۴۵۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵

تیم ملی والیبال کشورمان در راه رسیدن به برازیلیا به دلیل تأخیر چند ساعته پرواز ترکیش از پرواز سوم خود جا ماند.

به گزارش شفاف، تیم ملی والیبال کشورمان که برای برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل صربستان به بلگراد سفر کرده بود، جمعه 13 خرداد ماه جهت شرکت در نخستین هفته لیگ ملت‌های والیبال از بلگراد عازم برازیلیا شد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، ملی‌پوشان کشورمان ابتدا عازم استانبول شدند و سپس با پرواز ترکیش، استانبول را به مقصد سائوپائولو ترک کردند تا پس از پروازی 14 ساعته با فاصله زمانی چهار ساعته با پرواز سائوپائولو به برازیلیا خود را به محل برگزاری این رقابت‌ها برسانند که به دلیل تأخیر پرواز استانبول به سائوپائولو، کاروان والیبال ایران به پرواز سوم خود یعنی سائوپائولو به برازیلیا نرسید.

پس از اعتراض‌ و پیگیری امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان به هواپیمایی ترکیش، مسئولان این شرکت هواپیمایی قول دادند که با پرواز بعدی تیم ایران را به برازیلیا برسانند.

بدین ترتیب ملی‌پوشان کشورمان پس از یک سفر هوایی 14 ساعته و هشت ساعت معطلی در فرودگاه سائوپائولو به سمت برازیلیا محل برگزاری هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال خواهند رفت و  روز چهارشنبه 18 خرداد ماه از ساعت 1:30 بامداد به وقت تهران در نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها مقابل تیم ملی چین حاضر خواهند شد.

همچنین برخی از چمدان‌های بازیکنان و کادر فنی در باربری فرودگاهی هواپیمایی ترکیش دچار شکستگی شد تا جایی که برخی از بازیکنان مجبور به خرید چمدان جدید شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: