کد خبر: ۵۴۵۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵

پرونده مرد جوانی که در شهریار به خاطر اختلافات ملکی چهار مرد را به قتل رسانده بود در شعبه سوم دادسرای امور جرایم جنایی در حال رسیدگی است و خانواده قربانیان درخواست قصاص را برای عامل این جنایت مطرح کردند.

به گزارش شفاف، شنبه هفتم خردادماه سال 1401، رسیدگی به پرونده مرد جوانی که چهار مرد را در شهریار به قتل رساند و در خیابان طالقانی به سمت مأموران پلیس تیراندازی کرد، توسط "ساسان غلامی" بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جرایم جنایی تهران آغاز شد. 

تحقیقات ابتدایی نشان داد، قاتل به دلیل اختلافات ملکی در شهریار چهار نفر را با شلیک گلوله به قتل رسانده، دو نفر را مجروح کرده و پس از فرار به تهران، در خیابان طالقانی به سمت مأموران پلیس تیراندازی کرده است. 

بررسی های بیشتر مشخص کرد تیرهای شلیک شده به سمت قربانیان حادثه شهریار از یک سلاح بوده و متخصصان پزشکی قانونی در تحقیقات اولیه خود سلامت روانی متهم را تأیید کردند. 

همچنین اعضای خانواده قربانیان حادثه شهریار در روند رسیدگی قضائی به پرونده، تقاضای قصاص را برای عامل این جنایت مطرح کرده‌اند.

به گزارش شفاف، تحقیقات درباره کشف ابعاد پنهان پرونده توسط "ساسان غلامی" بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جرایم جنایی ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: