کد خبر: ۵۴۶۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵

دبیر کل شورای المپیک آسیا و‌ رئیس فدراسیون جهانی شنا و رئیس انجمن بین‌المللی کوراش و مدیر بازی‌های آسیایی و دپارتمان ورزش شورای المپیک آسیا روز شنبه، ۲۱ خرداد ماه به تهران سفر می‌کنند.

به گزارش شفاف، حسین المسلم، دبیر کل شورای المپیک آسیا و‌ رئیس فدراسیون جهانی شنا و حیدر فرمان، رئیس انجمن بین‌المللی کوراش و مدیر بازی‌های آسیایی و دپارتمان ورزش شورای المپیک آسیا روز شنبه، 21 خرداد ماه به تهران سفر می‌کنند. این سفر قرار بود 3 خرداد ماه برگزار شود اما با توجه به طوفان شن در کویت پرواز این دو مقام عالی ورزش آسیا لغو شد.

 کیکاووس سعیدی در خصوص جزییات این سفر گفت: حسین المسلم و حیدر فرمان در بدو ورود از موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک بازدید می‌کنند و با سیدرضا صالحی ‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیدار می‌کنند. این دیدار در جهت توسعه ورزش قهرمانی ایران در آسیا و توسعه شنا در کشور انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: حسین المسلم بعنوان رئیس فدراسیون بین‌المللی شنا در حال اجرایی کردن طرحی به نام «شنا برای همه» است. مطمئنا بعد از تایید طرح توسط مخبر، معاون اول رئیس جمهور، با حمایت کمیته ملی المپیک و فدراسیون شنای ایران، مقدمات اجرایی شدن طرح مذکور فراهم خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: