کد خبر: ۵۴۶۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵

برای نخستین بار در ایران، دوره مدیریت قایقرانی بادبانی (سیلینگ) تحت نظر فدراسیون جهانی سیلینگ در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش شفاف،‌ دوره مدیریت قایقرانی بادبانی با همکاری مشترک کنفدراسیون سیلینگ آسیا، سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون قایقرانی با حضور مدرس فدراسیون جهانی و نائب رئیس کنفدراسیون سیلینگ آسیا به میزبانی هیات قایقرانی منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود.

رئیس فدراسیون قایقرانی ایران با اشاره به برگزاری مجموعه کارگاههای آموزشی سیلینگ به میزبانی هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش، اظهار کرد: این نخستین دوره مدیریت سیلینگ در تاریخ ورزش ایران است که تحت نظر فدراسیون جهانی و با همکاری مستقیم کنفدراسیون سیلینگ آسیا در ایران برگزار خواهد شد.

علیرضا سهرابیان افزود: مقدمات برگزاری این دوره آموزشی از حدود سه ماه گذشته آغاز شد و ضمن هماهنگی‌های لازم با کنفدراسیون سیلینگ آسیا، پس از ارزیابی های فنی صورت گرفته، از 20 شرکت‌کننده با داشتن سابقه فنی، تخصصی و کارشناسی حوزه سیلینگ دعوت شد تا در این دوره تخصصی شرکت کنند.

وی ادامه داد: همچنین از بهترین سیلورهای (ورزشکاران) ملی کلاس‌های دینگی نیز در این دوره آموزشی دعوت شده است تا نسل آینده مدیران سیلینگ ایران را تشکیل دهند.

سهرابیان درخصوص دوره آموزشی سیلینگ در کیش اضافه کرد: این دوره آموزشی توسط آقای عبدالرحمن ارشد، نائب رئیس کنفدراسیون سیلینگ آسیا و از مدرسان ارشد فدراسیون جهانی برگزار خواهد شد. ایشان یکی از معدود افسران بین‌المللی فدراسیون جهانی سیلینگ در غرب آسیا هستند.

نخستین دوره مدیریت قایقرانی بادبانی (سیلینگ) از روز یکشنبه 22 لغایت پنجشنبه 26 خرداد به میزبانی هیئت قایقرانی منطقه آزاد کیش و در مجموعه مارینا کیش برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: