کد خبر: ۵۴۶۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶

سرپرست دبیری فدراسیون ژیمناستیک، دلایل تعویق انتخابات کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران در این فدراسیون را عنوان کرد.

سید مقداد قلندرپور سرپرست دبیری فدراسیون ژیمناستیک در گفت و گویی، اظهار داشت: قرار بود روز دوشنبه انتخابات کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان برگزار شود. در همین راستا با بررسی‌هایی که انجام شد و طبق آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های کمیسیون‌ها، متوجه شدیم تعداد داوطلبان برای حضور در انتخابات این کمسیون‌ها با محدودیت مواجه می‌شود. ما مشاهده کردیم که خیلی از استان‌ها در این باره توجیه نبودند و در جریان قوانین قرار نداشتند. به همین دلیل فرصت ایجاد کردیم تا تعداد زیادی در انتخابات ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان امروز مجوز لازم برای تعویق چند روزه انتخابات را داد و مقرر شد 6 روز کاری فرصت بدهیم تا مجدداً ثبت‌نام انجام شود. به هر حال ممکن بود عده‌ای به دلیل قوانین محدودکننده‌ای که وضع شده بود، از انتخابات بیرون بمانند که این عادلانه نبود.

قلندرپور عنوان کرد: با برگزاری انتخابات کمیسیون‌ها، می‌توانیم با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان کار ثبت‌نام از نامزدهای ریاست را نیز انجام بدهیم که 10 روز کاری خواهد بود و فکر می‌کنم طی دو، سه ماه آینده شاهد برگزاری انتخابات هستیم.

سرپرست دبیری فدراسیون ژیمناستیک درباره برخی اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر گفت: بازسازی سالن شهیدان آذرپی یکی از کارهای بزرگ بود و حالا می‌توان از آنها حتی به عنوان یک جایگاه مناسب برای برگزاری اردوهای ملی استفاده کرد. پرداخت پاداش به ملی‌پوشانی که در اردوهای بلندمدت حضور دارند، اقدام دیگری بود که انجام شد. به هر حال باید توجه کنیم که ورزشکاران مدت زیادی از خانواده‌های خود دور هستند و باید بتوانیم از راه‌های مختلف به آنها روحیه بدهیم و دغدغه‌هایشان را کم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: طی چند ماه اخیر شاخه‌های مختلف ژیمناستیک فعال شدند. در همین راستا نیروهای متخصص را که به دلایل مختلف کنار بودند، دعوت به همکاری کردیم تا بتوانیم از حضور این بزرگان و افراد باتجربه بهره ببریم. همه تلاش ما بر آن بوده که به دور از فضای انتخاباتی، یک اتحاد میان همه اعضای خانواده ژیمناستیک کشور به وجود بیاوریم که این اقدام برای آینده این رشته در کشور بسیار موثر است. حالا هم یک آرامش صورت گرفته و فرصت خوبی برای همه زحمت‌کشان ایجاد شده تا بتوانند بیشتر از قبل در کنار ژیمناستیک باشند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: