کد خبر: ۵۴۶۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸

رهبر جنبش انصارالله اعلام کرد که صنعاء موشک‌هایی با بُرد بلند و با دقت بالا در اختیار دارد؛ به طوری که فناوری‌های مدرن آمریکا در مقابله با آنها ناکام مانده است.

 

به گزارش شفاف، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر انصارالله امروز در سخنانی در جمع بزرگان و ریش‌سفیدان منطقه تعز یمن اظهار داشت، آنکه تعز و دیگر استان‌های یمن را محاصره می‌کنند، ائتلاف متجاوز است. ما تعز را محاصره نکردیم بلکه در آن حضور داشتیم.

وی تأکید کرد که ائتلاف متجاوز این محاصره دروغین را بهانه‌ قرار داده تا بدین وسیله ضمن بدنام کردن مقاومت یمن، بتواند از انصارالله امتیاز بگیرد.

سید عبدالملک الحوثی ادامه داد: ما باید با تمام جدیت برای خودکفایی و تقویت تولید داخلی با کیفیتی مطلوب و با بهایی مناسب برای همگان تلاش کنیم.

الحوثی در ادامه تصریح کرد: هر کس که پرچمدار عادی سازی روابط، مزدوری، شراکت و همکاری و اتحاد با «اسرائیل» است، تجاوزگر به یمن محسوب می شود.

وی افزود: عربستان از همه دنیا درخواست سامانه‌های پدافندی کرده است تا بتواند موشک‌های ما را ساقط می‌کند. کار سعودی‌ها به جایی رسید که به دشمن اسرائیلی التماس می‌کند.

رهبر انصارالله با بیان اینکه صنعاء موشک‌هایی با بُرد بلند و با دقت بالا در اختیار دارد، افزود: توانایی موشکی ما به حدی رسیده که فناوری‌های مدرن آمریکا در مقابله با آنها ناکام مانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: