کد خبر: ۵۴۶۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷

دیدار دوستانه برزیل و آرژانتین که قرار بود در ملبورن استرالیا برگزار شود، با وجود سفر شاگردان تیته به این کشور با عدم حضور آرژانتینی‌ها لغو شد.

به گزارش شفاف، دو تیم برزیل و آرژانتین قرار بود بعدازظهر امروز (شنبه) در ملبورن استرالیا در دیداری دوستانه به مصاف هم بروند که برای این دیدار 60 هزار بلیت هم فروخته شده بود، اما امکان برگزاری این بازی وجود ندارد.

برزیلی‌ها که با سفر به شرق آسیا دو دیدار دوستانه با کره جنوبی و ژاپن برگزار کردند، از توکیو راهی ملبورن شدند تا سومین دیدار دوستانه خود را در این اردو مقابل آرژانتین برگزار کنند. آنهم در حالی که برگزارکنندگان این مسابقه 60 هزار بلیت برای این بازی فروخته بودند و همه انتظار رویارویی دو تیم قدرتمند دنیا را می‌کشیدند.

با این حال، آرژانتینی‌ها که در این فیفادی دو دیدار مقابل ایتالیا و استونی برگزار کرده‌اند، به دلیل بُعد مسافت از سفر به ملبورن سر باز زدند و حاضر نشدند از اروپا راهی اقیانوسیه شوند.

از همین رو پس از دیدار پنج ماه پیش دو تیم در انتخابی جام جهانی 2022 قطر که به دلیل عدم رعایت قرنطینه از سوی برخی بازیکنان آرژانتین و با حضور مسئولان بهداشتی کشور برزیل لغو شده بود، این بار دیدار دوستانه آنها لغو شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: