کد خبر: ۵۴۶۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به اراضی سوریه و هدف قرار دادن زیرساخت‌ها و فرودگاه‌های غیرنظامی را محکوم کرد.

به گزارش شفاف، به نقل از خبرگزاری فلسطینی "سما"، حازم قاسم، سخنگوی جنبش حماس در گفت‌وگویی رادیویی خاطرنشان کرد، حملات مکرر رژیم صهیونیستی علیه سوریه، بر خوی و رفتار تروریستی و شیوه قلدرمآبانه رژیم صهیونیستی علیه منطقه و پافشاری این رژیم بر نقض تمامی قوانین بین‌المللی تاکید دارد.

حازم قاسم در ادامه افزود، اشغالگران، خطری واقعی برای منطقه محسوب می‌شوند و باید تمامی ملت‌های منطقه تا زمان پایان دادن به جنایت‌های رژیم صهیونیستی به مقابله با آنها بپردازند.

سخنگوی جنبش حماس همچنین تصریح کرد، تلاش برخی طرف‌ها در منطقه برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر، این رژیم را به افزایش تجاوزات خود علیه اراضی و مقدسات ترغیب می‌کند.

خبرگزاری سانا روز جمعه اعلام کرد: ساعت ۴:۲۰ بامداد جمعه به وقت محلی دشمن اسرائیلی حملات موشکی را از سمت بلندی‌های اشغالی جولان به مناطق جنوبی دمشق انجام داد.

طبق این گزارش، اغلب موشک‌های شلیک شده توسط رژیم صهیونیستی پیش از اصابت به اهداف مورد نظر، رهگیری و منهدم شدند.

یک منبع مطلع در این باره اعلام کرد که این حمله منجر به مجروح شدن یک غیرنظامی سوری و خسارت جزئی شد.

این تجاوزات هوایی رژیم صهیونیستی در حالی تکرار می‌شود که دولت سوریه بارها با ارسال نامه به سازمان ملل متحد این حملات را محکوم و خواستار توقف آن شده است.

رژیم اشغالگر در سال‌های اخیر بارها به دمشق و مناطق مختلف سوریه حمله هوایی کرده که با رهگیری به موقع پدافند هوایی در بیشتر مواقع این حملات دفع شده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: