کد خبر: ۵۴۶۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵

دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور با هدف مشارکت و همکاری در تأسیس و راه‌اندازی مؤسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش شفاف، روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد: همکاری در زمینه اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانشجویان (کهاد مهارتی و آموزش‌های هیبریدی) و همکاری در زمینه اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانش‌آموختگان با تاکید بر آموزش مشاغل دانش‌بنیان و نوظهور، از مهمترین اهداف و محورهای تفاهم‌نامه بین دانشگاه تهران و سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور به شمار می‌رود.

انجام پژوهش و ارائه خدمات تخصصی در راستای نیازهای سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور، بهره‌برداری از آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آموزشی و پژوهشی طرفین و همچنین حمایت سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از پایان‌نامه‌های دانشجویی و پژوهشگران پسادکترا از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه است.

استفاده از ظرفیت‌های تأمین منابع انسانی دانشگاه تهران با هدف توانمندسازی و تأمین منابع انسانی مورد نیاز سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از جمله تعهدات درج شده در این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه، ساعتی قبل به امضای دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور رسید.  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: