کد خبر: ۵۴۶۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

بعد از انتشار خبر حضور ایوب موسوی در فدراسیون وزنه‌برداری و دیدار با علی مرادی، وی گفت که برای مشکلی که اخیراً برایش پیش آمده به فدراسیون رفته است.

به گزارش شفاف، ایوب موسوی ملی‌پوش وزنه‌برداری که به تازگی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به شدت از ناحیه دست و سر مجروح شده است در رابطه با خبری که امروز فدراسیون وزنه‌برداری در مورد حضورش در فدراسیون منتشر کرده است، گفت: چند روز پیش برای پیگیری کارهای خودم به فدراسیون رفتم.

فدراسیون وزنه‌برداری امروز (24 خرداد) با انتشار عکسی از ملاقات ایوب موسوی و علی مرادی از حضور این وزنه‌بردار در فدراسیون خبر داده و این شایعه مطرح شد که وی به نمایندگی از وزنه‌بردارانی که اردوی تیم ملی را ترک کرده‌ و حاضر به بازگشت نیستند، با رئیس فدراسیون صحبت کرده است.

این در حالی است که فدراسیون وزنه‌برداری بعد از ترک اردو از سوی اردونشینان، محمدحسین برخواه را برکنار و علی حسینی را جایگزین این مربی کرد اما وزنه‌برداران دعوت به اردو از سوی سرمربی جدید را نیز رد کردند و در پیامی مشترک گفتند که «شرایط تغییر نکرده که آنها بخواهند به اردو بازگردند».

موسوی به تسنیم گفت: من خبر فدراسیون را ندیدم و نمی‌دانم چه چیزی نوشته‌اند. سه روز پیش به فدراسیون رفتم و دنبال کار دستم بودم. با علی مرادی حرف زدم و شرایط بدنی‌ام را بعد از حادثه‌ای که برایم رخ داد عنوان کردم و قرار شد برای کارهای درمانی دستم با فدراسیون پزشکی هماهنگ کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: