کد خبر: ۵۴۶۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲

"اقیانوس آرام" قرار است به زودی «دورهمی» جدیدی را در تلویزیون آغاز کند اما این بار نوجوانان را گردهم می‌آورد.

به گزارش شفاف، سه فصل از برنامه «اقیانوس آرام» روی آنتن تلویزیون رفت؛ استودیویی مملو از نوجوانان که هرکدام با میهمان صحبت می‌کردند.در یکی از آن برنامه‌ها، مرحوم علی سلیمانی در استودیو حاضر شد و چه روزِ جالب و به یادماندنی رقم خورد.

هرکدام از نوجوانان در «اقیانوس آرام» شبیه به یک بازیگر در انتقال احساس‌شان موفق بودند؛ در این میان کار کارگردانِ برنامه خیلی سخت به نظر می‌رسید که این نوجوان‌ها را به خوبی کنترل کرد. 

امروز نوجوان‌ها به برنامه‌های نوجوانانه‌ای نیازمندند که در آن به شبهات، سؤالات و نکات‌شان پاسخ داده شود و این فرصت را «اقیانوس آرام» برای مخاطبان ایجاد می‌کرد. حالا این برنامه به فصل چهارم خود رسیده و قرار است به زودی از آنتن سیما پخش خود را آغاز کند. 

در خبری که سازمان هنری رسانه‌ای اوج اعلام کرده، در فصل جدید این برنامه بیش از 50 مهمان حاضر شده‌اند تا روایت زندگی‌شان را برای نوجوانان روایت کنند. این به نوعی «دورهمی» جدیدی است که تلویزیون قرار است به زودی آغاز کند.

برخی از مهمانان برنامه عبارت‌اند از: احسان عبدی‌پور (فیلمساز و مستندساز)، حامد عسگری (شاعر و نویسنده)، وحید شمسایی (فوتسالیست)، نجم‌الدین شریعتی (مجری تلویزیون)، فواد صفاریان‌پور (تهیه‌‌کننده‌)، سجاد گنج‌زاده (قهرمان المپیک)، جواد فروغی (قهرمان المپیک)، حبیب احمدزاده (نویسنده)، کورش سلیمانی (بازیگر) و بهرام عظیمی (انیماتور) و ...

فصل چهارم «اقیانوس آرام» را هادی نعمت‌الهی و رضا محبی کارگردانی و تهیه‌ کرده‌اند. 

این برنامه تلویزیونی با محور قرار دادن نوجوان‌ها تلاش می‌کند به دغدغه‌های هویتی آنها پاسخ دهد و با بازگو کردن تجربیات نوجوانی افراد موفق، به انتقال تجربه کمک کند.

"اقیانوس آرام" در 52 قسمت تولید شده و به زودی از تلویزیون پخش خواهد شد.

با توجه به اینکه «اوج» در خبر خود اشاره‌ای به شبکه پخش‌کننده آن نکرده، اما فصل‌های گذشته این برنامه تلویزیونی از شبکه دو سیما روی آنتن رفته و احتمال دارد همین شبکه و یا شبکه‌ای دیگر، «اقیانوس آرام4» را پخش کند.

چرا که برخی از سریال‌ها همچون «وضعیت زرد» از شبکه سه سیما پخش شد و فصل دوم آن به شبکه دو رفت و یا برنامه‌ای همچون «خانه ما» هر فصل آن در یک شبکه پخش شد. ابتدا شبکه نسیم، افق، دو و حتی سه سیما این برنامه تلویزیونی را روی آنتن برد.

البته این عدم توجه به نظام‌بندی پخش برنامه‌ها و سریال‌ها نوعی ایراد محسوب می‌شود اما باید دید «اقیانوس آرام» در شبکه دو همچون گذشته پخش خواهد شد و یا شبکه‌ای دیگر فصل چهارم را روی آنتن می‌برد؟

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: