کد خبر: ۵۴۶۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از بررسی عملکرد شهرداران مناطق بر اساس شاخص‌های تعیین شده در یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش شفاف، حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در حاشیه مراسم توزیع 800 وسیله ورزشی و تندرستی در مناطق 22 گانه تهران، اظهار کرد: با توجه به کاهش بیماری کرونا و در آستانه فصل تابستان، سازمان زیباسازی اقدامی در ارتباط با توزیع 800 وسیله ورزشی انجام داده است.

وی با اشاره به اهمیت نگهداری، مرمت، امکانات ورزشی در بوستان‌ها گفت: شهرداری تهران وظیفه مهمی را در این بخش برعهده دارد و علاوه بر توزیع امکانات باید در نگهداری و نگهداشت آن نیز توجه ویژه‌ای را داشته باشد.

نظری با اشاره به اینکه در دوره‌های مختلف بحث نگهداشت امکانات ورزشی در بوستان‌ها نوسان داشته است، گفت: در این دوره از مدیریت شهری بنا به تاکید شورا و شهردار تهران، تلاش شده است امکانات خوبی در مناطق و محلات فراهم شود.

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ادامه داد: اگر چه اتوبوس و مترو جزو اولویت‌ها و نیازهای شهروندان تهرانی است؛ در کنار این مباحث باید به سایر موضوعات از جمله وسایل ورزشی در مناطق نیز توجه شود که در همین ارتباط اقداماتی از سوی سازمان زیباسازی آغاز شده است.

وی با اشاره به نحوه توزیع ست‌های ورزشی در مناطق مختلف شهر تهران تصریح کرد: میانگین توزیع هر منطقه 4.5 ست ورزشی خواهد بود.

معاون شهردار تهران همچنین در ارتباط با ارزیابی عملکرد شهرداران مناطق در آستانه یک سالگی مدیریت شهری گفت: اگر چه حکم شهرداران مناطق از سوی شهردار تهران یک ساله صادر شده است و این مسئله این پیام را دارد که برای خدمت کردن شرایط آنها بررسی و ارزیابی می‌شود و در صورتی که نتوانند به شاخص‌های عملکردی دست پیدا کنند به هر ترتیب جای خود را تغییر می‌دهند.

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران با انتقاد از ارزیابی صورت گرفته از سوی برخی رسانه‌ها درباره عملکرد شهرداران مناطق گفت: ما این مسئله را نمی‌پذیریم و مورد قبول ما قرار ندارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: